1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0

  Değerleme oranı % 4.54

  Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Gelir İdaresi, bu yılın 3. geçici vergi döneminde uygulanacak yeniden değerleme oranını yüzde 4.54 olarak tespit etti. Gelir İdaresi Başkanı Osman Arıoğlu imzasıyla yayımlanan sirkülere göre, geçici vergide de ihtiyaç duyulan yeniden değerleme oranı, 2007'nin 3. geçici vergileme döneminde yüzde 4.54 olarak uygulanacak.

  AA
   
Değerleme oranı % 4.54 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. boşanma oranı

  boşanma oranı

  son yıllarda boşanma oranı %70 e kadar arttı sebeb sizce ne olabilir anketi başlatmak için ben bi sebeb söylemek istiyorum son yıllara bakarsanız kadınların çalışma oranı baya yükseldi çalışmak ekonomik özgürlüğünü getirdi ve kadınlar erkeğe bağlı kalmak istemedikleri ve çekemedikleri yerde boşanma yoluna gidiyolar SİZCE NEDEN?
 2. Çeyiz sandığınız değerlensin

  Çeyiz sandığınız değerlensin

  Çeyiz sandığından orta sehpa Çeyiz sandığı kullanım alanı Çeyiz sandığını yer sıkıntısı olur sebebi ile almadım. Bu örnekte çeyiz sandığından orta sehpa örneği sergilenmiş. GErçekten hoş olmuş. Sandıkları değerlendirmek için iyi bir fikir olabilir.
 3. Boş duvarlarınız değerlensin

  Boş duvarlarınız değerlensin

  Giriş dekorasyonu Aynalı ayakkabılık modeli Büyük bir girişiniz varsa ve değerlendirmek istiyorsanız boş duvarınıza böyle bir köşe hazırlayabilirsiniz. Hem aynalı hemde oturma alanı olan bu yer aşağıdaki seppetleri ielde size depolama alanı sağlayacak.
 4. Eski şifonyeriniz değerlendin

  Eski şifonyeriniz değerlendin

  Yenilenen mobilyalar Eski mobilyaları boyama Mobilyalarınızı boyayıp yep yeni bir görünüme kavuşturmanız mümkün. ESki bir şifonyeriniz varsa çok hoş bir çocuk odası dolabı olabilir. Eskiyi değerlendirmekte ayrı bir saant olsa gerek. Dekorasyonda önce ve sonra için güzel bir örnek. yenilenen mobilyalar hoş olmuş.

Sayfayı Paylaş