1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Degişik Bir Küpe Modeli

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Degişik Bir Küpe Modeli
    saol paylaşım için ellerine sağlık

Degişik Bir Küpe Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sade Bir Küpe Ve Yaplışı

Sade Bir Küpe Ve Yaplışı

gerekenler : 1-) 12 tane kristal bordo renk taş(burdaki resimde bordo kullanılmış siz istediğiniz renk alabilirsiniz) 2-) 1 metreden az misina (misinanız cok kalın olmasın 20mm iy bi ölçü) 3-) Küpe ucu 2adet 4-) İsteğe bağlı küçük kum boncuklar alıp küpe bittikten sonra sıkılama yaparken aralarına koyabilirsiniz tabi buda bi fikir Yapılışı : 1- 4tane kristal taşımızı misinaya gecirelim...
  2. ewlenme teklifi ama bayagı bir degişik :D

ewlenme teklifi ama bayagı bir degişik :D

Erkek: 'Seninle çıkmaktan bıktım.Artık buna bir son verelim.' Kadın: 'Ayrılmak istediğini hiç fark ettirmemiştin, şaşırdım! ' Erkek: 'Seninle olan herşey çok güzeldi ve hep öyle kalacak.' Kadın: 'Gitmek istiyorsan; elimden hiç bir şey gelmez. Nerede yanlış yaptım acaba, sorun neydi? Erkek: 'Sorun herkesin kendince bir dünyası ve yaşantısının olmasıydı.' Kadın: 'Bu her insanda...
  3. Monfiyonk Küpe Modelleri

Monfiyonk Küpe Modelleri

takı, tasarım, siyah, sallamalı küpe, modelleri, 2011 sezon, takı modfası, hakkında resimler buradan ulaşabilirsiniz Kadın Dediğin Küpesinden Belli Olur :D:D hahaha yok öyle birşey ben uydyrdum:):) Şaka bir yana hanımlar ben bu küpelere bayıldım bayıldım da fiyatları pahalı yawww 21.90 tl.. Marka; Monfiyonk Vermem banene vermem o kadar para hele ki şu sıralar vermem .. :D:D...
  4. 2012 küpe modelleri

2012 küpe modelleri

2012 küpe modelleri nelerdir küpeler küpe modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Vallahi biz kadınların derdi hiç bitmez :D:D her derdimiz bitmiş gibi birde takı derdimiz vardır biz kadınların :D:D yok bilekliğim, yok kolyem, yok küpem derken hiç bitmez bizim eksiklerimiz :D:D şimdi sizlere 2012 küpe modellerini sunacağız melekler. rengarenk her kıyafetinize uygun bu şıkır...

Sayfayı Paylaş