Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Değişik Bir Topuz Modeli Ters Örgülü Topuz

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

değişik topuz modelleri değişik topuz saç modelleri

Topuz modelleri uygulanışına göre ister abiye ister spor her tarza yakışacak bir saç modeli melekler :) Bu kullanışlı saç modeli kadınların en kurtarıcı saç modeli olmuştur. Hatta kirli saçlarda bile :) Bu yazımızda sizlere değişik topuz modelleri içinden birini göstereceğiz. Ters örgülü topuz. Yapımı oldukça basit.

< Konu Resmi..>

Saçlarınızı öne eğip güzelce tarayın. Daha sonra enseden başlamak üzere topuzu yapacağınız yere kadar balıksırtı örüp bir lastikle bağlayın.Daha sonra saçınızın tamamını başka bir lastikle toplayın. Saçlarınızı kıvırarak istediğiniz şekilde topuz yapıp diplerden firkete ile tutturun. Bu kadar :tik:

< Konu Resmi..>

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    369
    Ödül Puanları:
    83
    Çok farklı çok güzel olmuş da ah bi de o örüğü yapabilsem :D

3. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    hem çok güzel hem çok kolay

Değişik Bir Topuz Modeli Ters Örgülü Topuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  2. Değişik Bir Top Oyunu Daha

Değişik Bir Top Oyunu Daha

değişik top oyunları farklı top oyunları degişik Merhaba melişlerim O sevdiğimiz top oyununun daha değişik bir versiyonunu size getirdim bakalım bunu nasıl bulacaksınız :) seçilen oyun :grouphug:
  3. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  4. Çok şık ve değişik topuz modelleri

Çok şık ve değişik topuz modelleri

değişik topuz modelleri şık topuz modelleri fransız şık 2010 nihal topuzu Bana göre çok şık ve özenle yapılmış bir topuz özellikle gelinlere ve abiye kıyafetlere en çok yakışan saç modeli.Ama önemli olan usta bir kuaförün elinden çıkmış olması elbette ki çok önemli.Sizlere oldukça iddialı ve şık topuz modellerini sunuyorum
  5. Değişik Topuz Modelleri Yapımı (Videolu Anlatım)

Değişik Topuz Modelleri Yapımı (Videolu Anlatım)

değişik topuz modelleri topuz modelleri 2011 yapılışı ve yapılışları ve yapımı videolu değişik topuz modelleri, yapılışları, çeşitleri, nasıl yapılır, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Evde kısa zamanda yapabileceğiniz basit topuz modelleri hakkında fikir aalabilmek için eklediğim videoları izleyebilirsiniz..:tik:...

Sayfayı Paylaş