1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Değişik modellerde perdeler

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Evimi tam takır döşedim herşeyim hazır ama acaba ne tür perde alsam.Takımlarıma uyar mı ki diyen kadın lar.Buyrun burayaa hadii durmayın :) [​IMG]

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    Pembeli çok şirin kırmızılıda çok değişikti ikisinide beğendim:)

Değişik modellerde perdeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değişik Kitaplık Modelleri

Değişik Kitaplık Modelleri

kitaplık modelleri değişik kitaplık modelleri klasik kütüphane klasikkitaplık Bu kitaplarla evlerimizde baya bir farklılık yaratabiliriz.Gerçekten bi çoğu baya şık duruyor değil mi:)
  2. Değişik değişik şirin yastık modelleri

Değişik değişik şirin yastık modelleri

yastık modelleri bebek yastık modelleri değişik bebek yastığı çocuk Evinizin her odasını şık ve şirin gösterecek şirin yastık modelleri...
  3. Değişik Şapka Modelleri

Değişik Şapka Modelleri

değişik şapka modelleri şapka mödelleri modellerı Şimdi sizler için birbirinden ilginç şapka ve bereleri tanıtmak istiyorum.
  4. Değişik model tasarımlı televizyonlar

Değişik model tasarımlı televizyonlar

değişik televizyon modelleri değişik televizyonlar Evinde değişik tasarımlı ev eşyası görmek isteyen meleklerimize özel renkli,farlı ve cici tasarımlı televizyonlar... Salon ve oturma odaları için olmasada mutfak,çocuk odaları ve yatak odalarında kullanılabilecek hoş modeller...
  5. Değişik bir havluluk modeli

Değişik bir havluluk modeli

Havluluk modelleri Havlu rafları Havlularınızı koyabileceğiniz ilginç bir havluluk modeli ile karşınızdayız meleklerim. Banyo aksesuarlarının pahalı olduğunu düşünecek olursak aliminyum parçası ile sizde bu havluluk modelini kendiniz yapabilirsiniz.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş