1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Değişik ve güzel saksı modelleri

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

saksı modelleri değişik saksı modelleri, yeni, çeşitleri burada arkadaşlar.

Bulundukları ortama bambaşka bhir hava katan çiçekleriniz için, işte size değişik ve çok hoş görünümlü saksı modelleri Melek'lerim:)

Değişik ve güzel saksı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eçeverya - Saksı Güzeli (Echeveria)

Eçeverya - Saksı Güzeli (Echeveria)

echeveria bakımı echeveria Damkoruğugillerdendir. Ana vatanı Orta Amerika ile Güney Amerika'nun kuzey bölgeleridir. Tüm dünyaya yayılmış 150 civarında türü bulunmaktadır. Etli ve sulu bitki türlerindendir. Eçeverya türleri çok iyi salon ve balkon bitkileri olup eskiden beri Türk bahçelerinin özellikle havuz kenarlarını süsleyen çiçekler arasında yer almışlardır. Çoğu eçeverya türü gövdesiz ya...
  2. Şık ve Değişik Saksı Modelleri

Şık ve Değişik Saksı Modelleri

saksı modelleri, şık, değişik, ilginç, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Çiçekseverler bilirler.Çiçeklerin güzelliği kadar saksıların zarafeti de önemlidir.Sizlere sunacağımız modellerle evinize hoş bir hava getirebilirsiniz...
  3. A İle Başlayan Bilmeceler değişik ve güzeller:)

A İle Başlayan Bilmeceler değişik ve güzeller:)

A Harfi İle Başlayan Bilmeceler Bilmeceler A İle Başlayan Bilmece sever misiniz bilmem ama ben küçükken "çarşıdan aldım bir tane eve geldim bin tane (Nar)" bilmecesine bayılır ve babamdan, hep bize bilmece sormasını isterdim. Bir çok bilmeceyi de unuttum ne yazık ki:S Sevgili Melek'ler, bu ramazan ayında, oruçluyken vakit geçsin diye ve yeni değişik bilmeceler de öğrenin diye,...
  4. Balkon ve bahçeler için saksı modelleri

Balkon ve bahçeler için saksı modelleri

Bahara girmemize sayılı günler kala alış veriş merkezlerinde birbirinden güzel saksı modelleri görücüye çıktı.İnsanın içini gıdıklayan renk ve modelleriyle adeta huzur veren saksılar la balkon ve bahçeler şenlenicek..Bahçe ve balkonların vaz geçilmez aksesuarları olan saksılar da bu yıl farklı modellerle karşılacaksınız. Her mekana uygun saksı modellerini görüceksiniz.Mekan dekorasyonunuz...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş