Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler

mislinay

Yeni Üye
Üye
Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler
ilginç tasarımlar ve yapılışları güzel tasarımlar ve yapılışları tasarım koltuklar
Tarzda her zaman değişik ve ilginç olanı,alışılmışın dışında olanı seven arkadaşlarım için tam onlara göre sandalye modelleri.Ben tarz olarak bir isim bulamadım Farklı ve ilginç bir tasarım diyebilirim.Aslında görünümleri farklı olsada,rahat ve kullanım amaçlılar.

Tam bir kitap kurdu için ideal bir koltuk tipi...

sandalye1-8856.jpg

Buda ''ehh şöyle biraz dinleneyim canım isterse kitapta okuyabilirim'' diyenler için ideal bir model :)
sandalye2-8515.jpg

Bu modelimizde şöyle ayağını keyifle uzatıp,çayını,kahvesini içmek isteyenler için...

sandalye3-1068.jpg

Buda onun katlanabilir hali.Kahveni,çayını içtin katla koy.
sandalye4-2424.jpg

Bu bana pek rahatmış gibi gelmedi doğrusu

sandalye5-6843.jpg

Reklamlardaki dijitürk koltuğuna benziyor ama konforu gayet yerinde görünüyorr.

sandalye6-1261.jpg

Hoş bir görüntüsü var,ama ne kadar rahat kestiremedim:)

sandalye7-7736.jpg

Baya bir ilginç tasarım arkadaşlar.Sadece görüntü bakımından faklı tarz sevenler için

sandalye8-8702.jpg

Bu sandalyemi ben pek anlayamadım doğrusu :)

sandalye9-9363.jpg

Eeee nasıl buldunuz arkadaşlar?Değişik ve bir o kadarda ilginç tasarımlar değilmi? Peki siz hangisini tercih ederdiniz? :)

İlginçler ama rahat değiller bence :D Belki de biz alışagelmiş sandalye ve koltuklarda oturduğumuz için bunlar rahat gelmiyor olabilir :D İlginç paylaşımların için tşkler mislişkom :)

Ben kitapların üstüne oturmaktan hoşlanmıyorum.ama paylaşımın için sağolcanım bu koltuk güzel görünüyo

sandalye7-7736.jpg

cokk ilgincler ama ben biraz daha rahatima düskün oldugum icin bana göre degiller tüh yanii

paylasim icin saol

Geri