Etiketler:
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Dekorasyonda buz mavisi esintisi

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mavi ton dekorasyon Buz mavisi dekorasyon

Fatmagül'ün suçu ne dizisini izliyorsanız, Fatmagül'ün evi sizinde ilginizi çekmiştir. Tam bir kır evi. Çok ta güzel dekore edildi. Fatmagül'ün en sevdiği renk mavi olduğundan evde daha çok mavi tonları hakim. Bende size bugün buz mavisi ev dekorasyon örnekleri getirdim;

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Dekorasyonda buz mavisi esintisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hint esintisi

hint esintisi

Hint esintili ürünler Hindistan ve Güneydoğu Asya'dan getirilen, el dokuması, ipek, pamuklu ve keten kumaşlardan yapılan yastık ve yorgan gibi pek çok ürünü Indian Summer mağazasında bulabilirsiniz. Kaşmir yorganlar Saf kaşmir, ipek ve kaşipek kullanan Silk&Cashmere, kazak ve hırka gibi ürünlerden sonra ev dekorasyonuna yönelik tasarımlar hazırlamış. Markanın koltuk şallarıyla evinizin...
  2. Dekorasyonda süper dizaynıyla Fas esintisi

Dekorasyonda süper dizaynıyla Fas esintisi

fas dekorasyon Daha önce Fas usulü ev dekorasyonlarına rastladınızmı bilmem ama ben ilk defa rastladım ve sizlerle paylaşmak istedim.Süper bir şekilde dekore edilmiş.Bizim evlerimize kıyasla adeta bir sarayı andıran bu dizaynı görmeden geçmeyin.
  3. Dekorasyon Objelerinde deniz esintisi

Dekorasyon Objelerinde deniz esintisi

Deniz temalı objeler Denizci dekorasyon ürünleri Yaz geldi meleklerim. Yaz deyince aklıma, çilek ( çok severim), güneş ve deniz geliyor. Güneş kremi alıp, 2012 bikini modellerini araştırmanın vakti geldi. Bu kış işyerimde o kadar çok üşüdüm ki yazın terden boğulsamda hiç şikayet etmeyeceğim:çitos: Sizde yazın geldiğini evinizde hissetmek istiyorsanız bu deniz temalı dekorasyon oblelerine...
  4. Ev dekorasyonunda deniz esintisi

Ev dekorasyonunda deniz esintisi

Deniz temalı ev dekorasyonu Mavi renk dekorasyon Mavi renk huzur veren dinlendiren bir renk olduğundan dekorasyonda huzur veren mekanlar için mavi renk tercih edilir. Mavi rengi denizi çağrıştırdığından deniz temalı dekorasyon ürünlerini kullanarak evlerde marin şıklığı elde edebilirsiniz meleklerim. Deniz temalı dekorasyon size huzur verecektir.
  5. Dekorasyonlarınıza Mavi İle Gelen Okyanus Esintisi

Dekorasyonlarınıza Mavi İle Gelen Okyanus Esintisi

Mavi Renkli Koltuk Takımları Mavi Renkli Aksesuarlar Mavi Renkli Duvarlar Mavi rengin sakinleştirici ve rahatlatıcı etkisi herkes tarafından bilinmektedir. Mavi renk kullanımı ile odalarınızda yaratacağınız kaliteli oda görünümleri ile hem daha sakin hem de daha çok huzur bulacağınız ortamlarda vakit geçirme tadını hissedebileceksiniz. Mavi rengin birçok farklı tonu bulunmaktadır. Açık renkli...

Sayfayı Paylaş