Dekorasyonlarında en modern ve düzenli görünüme aç olanlar buraya!

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Dekorasyonlarında en modern ve düzenli görünüme aç olanlar buraya!
Dekorasyonlarda çeşitlilik, renk kombini, modernlik, klasiklik derken en önemli şeyi unutuyoruz sanki bayanlar. Bazen dekorasyon değişimi yolunda ilerlerken düzenlilik ilkesinden mahrum bırakıyoruz kendimizi. En düzenli dekorasyonları yakalama adına girişimlerimizde size sunduğum resimler ile yakalayabileceğiniz özel fikirler ile son derece ihtişama yer açıcı davranabiliriz. Renklerin bütünleyiciliği ile oda görünümlerinizde son derece estetik etkiler yakalayabilme imkanından faydalanmaya var mısınız? Farklı birden fazla alternatif fikir ile karşınıza çıkarak yardımda bulunmaya çalışıyor, renklerin en can alıcı görünümleri ile sizlere odalarınızda dekoratifliğe yer açma yolunda yardımda bulunuyorum.

35-cati-kati-dekorasyon-fikirleri-ipuclari-34.jpg


Kırlentleri ve eşyaların fazla boğucu hava yaratmadığı üstteki resimlere bakarak başlayalım. Oturma odası olarak genel anlamda beyaz renk ile yapılan dekorasyonlarda iç açıcılık varken modernlik de aynı anda kendini hissettirmiş örneklerde. Düzenlilik anlamında farklı dekor ürünleri ile tam yerinde yerleştirmeler yapılarak istenen yakalanmış. Fazla eşya yok. Ve en önemlisi yürürken ya da oda işçinde hareket ederken tam da istediğimiz gibi alan genişliği mevcut. Bu tarz dekorasyonlar elde edilebilme fırsatı varken neden bazı şeyleri erteleyelim ki? Evim olsa böylesine güzel ve düzenli odalarda günümü gün etme heyecanını ölümsüzleştirebilmek isterdim.

benzersiz.jpg

Gelelim çocuk odası ve yatak odası dekorasyonlarına. Üste eklemiş olduğum dörtlü örnek gayet açı kbir şekilde olması gerekeni veriyor sanırım. Yatakların odalarla uyumlu şekildeki büyüklük seçimleri düzenlilik ilkesinde ilk aranan ayrıntı. Pembeli çarşaflar, beyaz mavi nevresimler, tavandaki aydınlatmalar, modern tasarım yataklarda bir odada aranan modernliği yakalamanızda öncü davranmışa benziyor. Odalardaki bu etkili dekoratif ayrıntılar ile yakalanan düzen karşısında kendinizden geçeceğinize eminim. Düzenlilik aslında zor değil. Ya da en düzenli odayı nasıl yaparım sorusu sizi bunalıma sokan sorulardan değil. Tek gerçek düzenliliği sağlamak için oda büyüklüğü ile doğru orantılı mobilya yerleşimi gerçekleştirebilmek.


Veranda-dekorasyon-fikirleri-15.jpg


Veranda dekorasyonunda bile dağınıklığa yer vermeyen üstteki görünüm bile şahane değil mi?

yeni-oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri-8.jpg


Yine salon görünümlerden verdiğim alternatifler ile size fazla örnek sunumu yaparak yazıma son vermek istiyorum. aradığınız ama bulamadığını tüm sorular için yorumlarınızı burada beklediğimi asla unutmayın.
 
Üst