1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Dekoratif Ahşaptan El yapımı Gazetelik Modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gazetelik modelleri Hem dekoratif, hem ahşaptan hem de el ile ince işlenerek yapılan gazetelik modellerini mobideko.com sizler için araştırmış. Dilerseniz bu ürünleri satında alabilirsiniz meleklerim.

DEKORATİF AHŞAH GAZETELİK MODELLERİ
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Diğer Ayrıntılar ürün modellerini görmek ve satın almak için TIKLAYINIZ

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    Fikir için teşekkür ederim. Yeni evleniyorum biliyorsunuz ve bir şark odası döşemeyi planlıyorum. Bir kaç parça ürünler aldım fakat yinede odayı doldurmadı. Başka alternatifler arıyordum ve bu Ahşaptan gazetelik fikri içime sindi . bu tarz bir ürün almalıyım.
    Tekrar tşk ederim.

Dekoratif Ahşaptan El yapımı Gazetelik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. el yapımı farklı atkı modelleri

el yapımı farklı atkı modelleri

atkı yapımı atkı modelleri ve yapımı modelleri farklı yapılışı alıntı
  2. Dekoratif Yapı

Dekoratif Yapı

Dekoratif Yapı Deprem nedeniyle 100 bini aşkın bina kullanılamayacak hale geldi. Yıkımın büyüklüğü, binaların proje aşamasından itibaren denetlenmesi gerektiği gerçeğini bir kez daha ortaya çıkardı. Yapıların güvenliği konusunda dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Bureau Veritas 10 yıldır Türkiye'de de faaliyet gösteriyor. TÜPRAŞ, BOTAŞ, PETKİM ve daha birçok dev kamu tesisinin yanı...
  3. Çocuk odaları için dekoratif ahşap oyuncaklar

Çocuk odaları için dekoratif ahşap oyuncaklar

ahşap bebek odası takımları dekoratif oyuncaklar ahşap oyuncak evler Bu ahşaptan yapılmış dekoratif oyuncaklar tamda çocuk odaları için mükemmel birer obje.Daha çok erkek çocuğunuza hitap eden bu oyuncakların kendi odalarında olmasına çocuklarınız bayılacak hemde gelen misafirlerin hoşuna gidecek... Valla yapanların ellerine kollarına sağlık beceri ve sabır isteyen bir iş...
  4. el yapımı dekoratif yastık

el yapımı dekoratif yastık

dekoratif yastık dekoratif yastık yapımı el yapımı örgü modelleri %100 el yapımı dekoratif yastık / kırlent. keçe ile süsledim, kumaş ketendir. sipariş vermek için buradan girebilirsiniz. diğer ürünlerimi buradan görebilirsiniz.
  5. Dekoratif Mum Yapımı

Dekoratif Mum Yapımı

Dekoratif Mum Yapımı nasıl oluyor bilen varsa bana da yazarsa çok yardımcı olur.

Sayfayı Paylaş