Dekoratif ayna modelleri

Uzman SühaN

Administrator
Dekoratif ayna modelleri
Aynalar en popüler ev aksesuarları arasındadır . Duvarınıza bir ayna asmak, alanınıza hem derinlik hem de strateji kazandırır.Ayna evinizde sihirbaz gibi davranır. Boyutlarına ve yerleştirilmelerine bağlı olarak, evinizin dekorunda başroller veya destekleyici karakterler oynayabilirler, ancak doğru ayna kullanmak önemlidir.Nereye koyarsanız koyun aynanın enerjisini hissedeceksiniz. Bu makalede en beğenilen modelleri seçerek vurguladık ve bu dekorasyon harikalarını en iyi şekilde değerlendirmek için onları evinizin neresine asacağınız konusunda fikirlerimiz var !

Aynalar bir odanın güzelliğini yansıtmanın kolay bir yoludur. İyi yerleştirilmiş bir ayna, bir odanın görünümünü değiştirebilir. İyi yerleştirilmiş bir ayna ile odanızın stilini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Dikdörtgen aynalar çok yönlü, klasik şekli nedeniyle haklı olarak popülerdir. Bir tabloyu andırıyor. Bu ayna modelini asal yerleştirme yapmaktan korkmayın. İnanılmaz bir derinlik oluşturmak için mekanınız da bu ayna modelini tercih edin. Bu modelin tüm odayı ne kadar aydınlatabileceğine inanmazsınız. Büyük aynalar, etki oluşturucak niteliktedir. Odaya değişik bir strateji katar.

Oval aynalar diktörtgen aynalardan daha yumuşaktır ancak yinede güçlü bir tasarım ögesidir.Yaşam alanındaki iki pencere arasına yerleştirmek odaya farklı bir boyut kazandırıcaktır. Zemin aynaları genelde yatak odaları ve ofislerde kullanılmaktdır. Kullanılan mekanın köşesine yüksek enerji verebilir.

Ayna mekanlarımızın nerdeyse her alanında kullandığımız güçlü bir tasarım. Kulanılan alana modeliyle harika bir görsellik katıyor. Özellikle güneş ışığından yoksun mekanlar, ve dar mekanlara harika bir görsellik kazandırıyor.Dar alanlarda kullanılan ayna alanı daha geniş ve ferah gösterme eğilimindedir.Sanatsal bir ayna ile mekanınıza önemli miktarda stil katabilirsiniz . Ev dekorasyonunda ayna kullanacaksanız şayet doğru tasarımı seçtiğinizden emin olun. Mekanınızla uyumlu olup olmadığını gözden geçirin.

Burada evinizi aynayla süslemeniz için size inanılmaz fikirler sunuyoruz. Evdeki her oda için bir fikrimiz var. Aynalar oturma odasını, yemek odasını ve yatak odasını süslemek için mükemmel bir yoldur. Mekanı daha büyük ve daha modern görünür hale getiriyorlar. Birçok ayna tasarımı var ve eviniz için mükemmel bir tasarım bulabilirsiniz. Aşağıdaki fotoğraflara bir göz atın ve ayna ile mükemmel bir ev dekorasyonu fikri için ilham bulabilirsiniz.

ayna 0.jpg

ayna 1.jpg

ayna 2.jpg

ayna 3.jpg

ayna 4.jpg

ayna 5.jpg

ayna 6.jpg

ayna 7.jpg

ayna 8.jpg

ayna 9.jpg

ayna 10.jpg

ayna 11.jpg

ayna 12.jpg

ayna 13.jpg

ayna 14.jpg

Dekorasyonda ayna kullanmayı çok seviyorum. Evi daha geniş ve ferah gösteriyor.Ayrıca stil kazandırıyor.Benim salonum çok loş.Ayna ile aydınlığı bir nebzede olsa sağlıyorum. Birde antrede ayna kullanmayı çok seviyorum antreyi çok şık gösteriyor . Paylaştığınız ayna modellerini çok beğendim .Özllikle şu modeli.

ayna 8.jpg

Geri