Dekoratif köşe aydınlatma tasarımlarında yeni sezon

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Dekoratif köşe aydınlatma tasarımlarında yeni sezon
Aydınlatma bir evin en önemli gereksinimlerindendir. Oda aydınlığı bir yana gece saatlerinde fazla ihtiyaç duyulmayan ışık durumunda tercih edebileceğimiz aydınlatma modelleri son senelerde birbirinden değişik görünümlerle göz boyamaktadırlar. Köşeye yerleştirilen florasan gibi farklı renkli lamba modellerinden tutunda farklı tasarım görünümleri ile tercih edebileceğiniz değişik aydınlatma ünitelerine kadar her aydınlatma modeli odada ayrı bir estetik hava yakalamaya yardımcı olabilmektedir.

2016-modern-tripod-lambader.jpg

Yatak odası ya da kitap okumak için çalışma odanızda yer alabilecek aydınlatma ünitesinde lambader tarzı tasarımlardan faydalanabilir; renkli ışıklı modelleri yatak odanıza daha romantik bir hava katması için tercih ederek birincil önceliğiniz yapabilirsiniz.


ahsap-ayakli-dekoratif-lambader.jpg
dekoratif-mumlu-fener-bahce-aydinlatmalari.jpg


Fener tipi aydınlatma modelleri her ne kadar bahçe aydınlatmasına daha uygun görünse de kimi zaman balkon, geniş bahçe yolları ya da sıcak hava estirecek mutfak ortamlarında ahaşaptan faydalanılan dekorasyon tamamlayıcı unsur olarak tercih edebilmekteyiz.

modern-lambader-tasarimlari-768x1024.jpg
modern-masa-lambasi-2016.jpg
 
Üst