Dekoratif Saksı Modelleri

mislinay

Yeni Üye
Üye
Dekoratif Saksı Modelleri
saksı modelleri dekoratif çiçek saksıları dekoratif saksı
Çiçek yetiştirmek, onlarla ilgilenmek bakımlarını yapmak insanı rahatlatarak stresini atmada yardımcı oluyor. Kimimiz için çiçek yetiştirmek bir tutku halini almıştır. Onlarla canlı olduklarını bildiğimiz için konuşuruz bile. Ben çiçeklerime yeteri kadar bakım sağlayamasamda onlar benim kızlarımdır. Onlara sevgi göstermek yada onlarla konuşak inanın işe yarıyor. Bunu hemen deneyin farkı anlayacaksınız.
Evet gözümüz gibi baktığımız çiçeklerimizi daha şık ve modern, dekoratif hatta şirin saksılar içinde görmek hem bizim hoşumuza gidecek, hemde dekorasyona daha bir farklılık katacaktır.

saksi4-e9.jpg

saksi1-34e.jpg

saksi2-1e2.jpg

saksi5-34.jpg

saksi8-210.jpg

saksi7-2e9.jpg

saksi3-398.jpg

saksi9-11f.jpg

Buda küçük dekoratif saksılardan uygulanmış süsleme amaçlı bir model.

saksi6-21f.jpg

Çiçekleri çok seviyorum ama nedense yetiştirmeye çalıştığım çiçekler hep kuruyor, soluyor:S O yüzden bende rtık çiçek yetiştiriciliğinden uzak duruyorum. Bu saksılar çok hoşuma gitti ve bu konuda ki yaramı deşti :) Teşekkürler Mislim:)

ben tam bi ciciekci olarak bayiliyorum böyle seyler ama kendim biraz sade olmasindan yanayim

çok güzel çiçek yetiştiririm o bir canlıdır sevildiğinde daha canlı duruyo ben onunla konuşurum falan bu saksılarda çok güzel ellerine sağlık cnm

Saksilar çok güzel...peçete Teknigi bilen varsa çok güzel motivlerle saksilar süsleniyor ve çok basit...tavsiye ederim...tsk örnekler için

Çiçekleri çok seviyorum ama nedense yetiştirmeye çalıştığım çiçekler hep kuruyor, soluyor:S O yüzden bende rtık çiçek yetiştiriciliğinden uzak duruyorum. Bu saksılar çok hoşuma gitti ve bu konuda ki yaramı deşti :) Teşekkürler Mislim:)
Rüyam bende çiçekleri ya kurutuyordum ya da çok sudan çürütüyordum...sonra basladim çiçeklerle konusmaya ve o zamandan beri harika bir sekilde büyüdüler...tavsiye ederim..

Geri