1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Dekoratiif Tavan örnekleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Tavan modelleri Tavan tasarım örnekleri

en yaygın tavan süsleme sanatı kartonpiyerler. ama bu aralar asma tavan modelleri de çok moda. Yeni yapılan modern binaalrda asma tavanlar yaygın olarak kullanılıyor artık. Benim evimin tavanı ise çok sade kartonpiyer bile yok. O yüzden bu dekoratif tavan modelleri bana çok süslü geldi.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Dekoratiif Tavan örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asma tavan modelleri

Asma tavan modelleri

Neden asma tavan Asma tavan modelleri Asma tavanları çok beğeniyorum. Mekana modern bir görüntü katıyorlar. Evimizde tadilat yaptığımız zaman salona ve çocuk odasına asma tavan yaptırmayı düşünüyorum. Peki neden asma tavan? Neden Asma Tavan? Klasik tavana göre %94 daha hafiftir, tavana yük getirmez. Kolay ve çabuk takılır, sökülür. Yangına dayanıklıdır. Yankılanmayı ve ısı kaybını...
  2. Çok  hoş asma tavan örneği

Çok hoş asma tavan örneği

Asma tavan modelleri Renkli asma tavan ASma tavan yaptırmayı düşünüyorsanız dekorasyonunuzla renk uyumu içinde olan renkli asma tavanları uygulatabilirsiniz meleklerim. Bu salonda kullanılan turunvu renk ile uyumlu olan turuncu asma tavan çok hoş görünüyor.
  3. Tavan Niş Modelleri

Tavan Niş Modelleri

En Yeni Tavan Niş Modelleri 2014 Tavan Niş Modeli Örnekleri Farklı Niş Modeli Çeşitleri Tavan dekorasyonlarınızda birbirinden farklı görünüm zenginlikleri yakalamak ister misiniz? En yeni görünüm zenginliklerini yakalamak amacı ile çeşit çeşit tavan niş modelleri örneği arayışı içerisine girdiyseniz sevgili meleklermekanı takipçileri olarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Tavan niş...
  4. Tavan Duvar Kağıdı Dekorasyon Örnekleri

Tavan Duvar Kağıdı Dekorasyon Örnekleri

tavan duvar kağıdı, tavan duvar kağıdı modelleri, tavan duvar kağıdı uygulamaları, tavan duvar kağıdı örnekleri Tavan dekorasyonunun önemli bir detay olduğu günümüz de farklı tavan uygulamaları evinize büyük bir şıklık ve fark katıyor. Duvar kağıdı tavan uygulamaları ise farklı renk ve desen seçenekleri ile iç mekanlara yenilik getirerek farklı tarz dekorasyon arayanlara yeni bir soluk oldu....
  5. Gösterişli Asma Tavan Modelleri

Gösterişli Asma Tavan Modelleri

asma tavan modelleri şık asma tavanlar asma tavan modelleri 2015 asma tavan çeşitleri asma tavan örnekleri Dekorasyonun son yıllarda en çok ilgi gören unsurlarından biri olan asma tavanlar şık bir dekorasyon için tercih sebebiniz olabilir. Hep bir yenilik içinde olan asma tavanlara her geçen gün yenileri ekleniyor. Görsel anlamda mekanları çekici kılan asma tavanlarla sizler de evlerinizde...

Sayfayı Paylaş