DeLonghi Stirella Ütü Modeli, Tanıtımı ve Fiyat Bilgileri

DeLonghi Stirella Ütü Modeli, Tanıtımı ve Fiyat Bilgileri
delonghi ütü, delonghi stirella ütü, buhar kazanlı ütü modelleriSevgili melekler, dünyaca ünlü İtalyan markası DeLonghi, yepyeni buhar kazanlı ütü modeli Stirella'yı tanıttı. Ütü yapmayı sevmeyenlere dahi ütüyü sevdirecek olan DeLonghi Stirella buhar kazanlı ütü, ütüyü kolaylaştırıyr, hayatınızı yaşamanız için size bol bol vakit bırakıyor. En son teknolojiyle üretilen Stirella VVX 1865 Dual Thermolon, ütü yapmakta zorlananların keyifle kullanımına uygun olarak tasarlandı.Delonghi Stirella Ütü 749 TL+KDV .jpgSıklıkla ütü yapan ve kırışıklıklarla mücadele eden annelerin, artık en iyi yardımcısı De’Longhi Stirella VVX 1865 Dual Thermolon buhar kazanlı ütü. Sürekli dolum buhar kazanlı olma özelliğiyle De’Longhi Stirella, sıradan ütülerin açamadığı kırışıklıkları açıyor ve kıyafetlerde kusursuz bir görünüm sağlıyor. Pratikliği ve üstün buhar gücüyle da annelerin bir numaralı yardımcısı oluyor.

De’Longhi Stirella VVX 1865 DualVap, ütü masasında ütü yapmanın yanı sıra askıdaki ceketiniz ve asılı perdelerinizi de rahatlıkla ütülemenize olanak sunuyor. 2 dakikada buhar hazırlama özelliğiyle kısa sürede çamaşırlarınızı ütüleyebilir, 5 barlık tank basıncı ile ütülemede profesyonel sonuç elde edebilirsiniz. Ayrıca kesintisiz kullanım için tasarlanmış sürekli dolum özelliğiyle de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Ütülemede sağ ve sol el kullanımı için pratik tasarım

Stirella VVX 1865 DualVap ütüye ait kilitleme sistemi, taşıma sırasında ekstra güvenliği sağlıyor ve ütünün sabit duruşunu destekleyerek hareket etmesini önlüyor. Hem sol hem sağ elini kullananları düşünerek ergonomik olarak tasarlanan De’Longhi Stirella VVX 1865 DualVap ütü, yüzde 40’a kadar enerji tasarrufu sağlayarak hem doğaya hem bütçenize dost. www.delonghi.com.tr

De’Longhi ürünlerine; Bimeks, Media Markt, Saturn, Teknosa, Metro, Evkur, Esse, Boyner, YKM, Bauhaus, Darty ve Electroworld’un tüm Türkiye çapındaki mağazalarından ulaşabilirsiniz.

De’Longhi Stirella VVX 1865 DualVap ütü için tavsiye edilen satış fiyatı 749TL+KDV ’dir.
 
Üst