1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın - Aklım Hep Sende

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sanki hayat bir cehennem Sensiz ben hiç gülmüyorum

Sen yanımda olmayınca
    İnan ölmek istiyorum

Aklım hep sende
    Fikrim hep sende
    Senin açtığın yaralar

Derya gibi derin bende
    Doyasıya seni sevmek
    Senin olmak istiyorum
    Sen yanımda olmayınca
    İnan ölmek istiyorum

Demet Akalın - Aklım Hep Sende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Seni Seviyorum

Demet Akalın - Seni Seviyorum

Sen beni kendine bir tutsak ettin Büyüledin beni kopamıyorum Gizli bir kuvvet var o gözlerinde Saatlerce baksam doyamıyorum Seni seviyorum anlıyormusun Seni seviyorum duyuyormusun Sevgilim kalp kalbe karşıdır derler Söyle sende beni beni seviyormusun
  2. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  3. Hep seni

Hep seni

HEP SENİ...... Dünya döndükçe Nefes alıp verdikçe Zaman akıp geçtikçe Hep seni seveceğim Sensizlik içimi acıttığında Sana ihtiyacım olduğunda Bütün dualarımda Hep seni dileyeceğim Çalsada kapımı umutsuzluk Gözyaşı olup aksa da mutsuzluk Olmaz deseler de sevgide sonsuzluk Hep seni dileyeceğim
  4. Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi

Demet Akalın evlendi Demet Akalın evlendi 23 Nisan Demet Akalın Okan Kurt'la Evlendi Dün doğum günü olan Demet Akalın sevgilisi Okan Krt ile doğum gününde nikah masasına oturdu Melek'ler. Demet Akalın'a bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve düğün haberinden detaylar aktarıyoruz sizlere. Demet Akalın ve Okan Kurt bu akşam Çırağan Sarayı'nda sade bir davetle evlendi. Bu akşam Çırağan...
  5. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın hamile mi demet akalın demet akalın haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın twitter hesabından ateş püskürdü. Bugün basında çıkan hamile haberleriyle ilgili olarak sosyal medyadan açıklama yapan Akalın, olayın tamamen uydurmaca olduğunu belirtti. Haberin detayları şöyle.. "Alış veriş için İstinye Park'a giden ünlü şarkıcı, güvenlik için kapıya konulan...

Sayfayı Paylaş