Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın - Allahından Bul

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gecelere sığmıyor Tüketiyor dertlerim
    Çaresizim allahım neyleyim
    Keşke sevmez olaydım
    Gönül vermez olaydım
    Ben aşkı senin gibi satmadım

Pişman olup bir gün
    Dönerse geri
    Yıllar geçti
    Unutmadım ihanetini
    Ben affetsem de yalan gözlerini
    Allahından bul
    Ben susuyorum

Demet Akalın - Allahından Bul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Kader

Demet Akalın - Kader

Artik Ümİdİm Yok, Hayat Yenİk DÜŞtÜm Sana Kapanmaz Yaram Tamİrİ Yok, Kader Elİnİ Uzat Bana, Bİr Şans Daha Ver Bana, Bİtmeyecek Sandim Bİter Mİ Sence Atsam Olmaz Satsam Olmaz Bİr Şey SÖyle Gelmeyecek Sandim Gelİr Mİ Sence Gİtsem Mİ Beklesem Mİ Bİr Şey SÖyle Kader Bana Bİr Şey SÖyle Yerİm Yurdum Bellİ DeĞİl, Nerde AkŞam Orda Sabah, DÜŞmÜŞÜm Derİn Tuzaklara, Kader Elİnİ Uzat Bana...
  2. Demet Akalın - ßebek (akor)

Demet Akalın - ßebek (akor)

Dm Eğer bana ayıracak vaktin varsa Kendini savunacak gücün varsa C Sende az da olsa gurur varsa Am (F ) Dm Evde bekliyorum Olmuyor böyle boş konuşmakla Bir kaç gün görüşüp sonra kaçmakla Doğruyu söyleyecek yüzün yoksa Gelme istemiyorum C Dm Ne üzülür ne sıkılır Am Dm Sadece birazcık düşünür Gm Dm F Hemen yeni bir aşık bulunur C Am Dm Yerin çok çabuk doldurulur Dm Am Sevgilimi koluma...
  3. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  4. Demet Akalın Evlendi

Demet Akalın Evlendi

İkinci kez dünya evine giren Demet Akalın'ın muhteşem düğününden bilgiler ve fotoğraflar meleklerim :tik: Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen Demet Akalın ve Önder Bekensir’in düğününde en çok merak edilen konu, Akalın’ın eski sevgilisine mesaj atıp atmadığıydı. YILIN merakla beklenen, Demet Akalın ile Önder Bekensir’in düğünü, önceki akşam Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşti....
  5. Demet Akalın Arto Gerginliği !

Demet Akalın Arto Gerginliği !

demet akalın haberleri arto haberleri Demet Akalın ve şarkıcı Arto bir mekanda karşılaşınca hayli sıkıntılı saatler yaşanmış melekler . Demet'in eşi Okan Kurt Arto'ya ''Kafanı kırarım '' deyince ortalık iyice gerilmiş. İşte Demet Akalın haberleri, haberin detayları... İddialara göre mekanda ise küs olduğu Arto ile karşılaşan Demet Akalın arasında büyük bir tartışma yaşanmış. Okan Kurt,...

Sayfayı Paylaş