1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Akalın - Bilmek İstiyorum

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bilmek istiyorum Kolay oldu mu Hata deyip silerken
    Hiç gözlerin doldu mu(2)

Bende sana ait
    Bir iki şey var
    Gelde al zalim
    Korkma yalvarmam

Seni senin beni unuttuğun gibi
    Düşünmeden ağlamadan şimdi
    Bir anda unutacağım(2)

Demet Akalın - Bilmek İstiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. demet akalın

demet akalın

demet akalın ayakları
  2. Demet Akalın Uçmak İstiyor!

Demet Akalın Uçmak İstiyor!

demet akalın, uçak alıyor, haberleri, ne alacak, gözü yükseklerde, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Demet Akalın geçenlerde aldığı tekneden sonra şimdi de uçak almak istiyormuş! Konserlerine giderken uçuş saatleri yüzünden ulaşımda sıkıntı çeken Akalın,uçak almak için araştırmalara başlamış. Demet Akalın’ın aradığı fiyat aralığında iki uçak ön plana çıkıyor....
  3. Demet Akalının söylediği yılan şarkısaının sözlerini tam olarak öğrenmek istiyorum

Demet Akalının söylediği yılan şarkısaının sözlerini tam olarak öğrenmek istiyorum

Demet Akalının bir şarkısı var yılan. Şarkının adı korkunç ama şarkı tutar gibime geliyor. Sözlerini tam olarak yazarsanız çok sevinrim..
  4. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın haberleri, demet akalın bebekmi bekliyor, demet akalının çocuğu varmı Bir süre önce Okan Kurt ile evlenen Demet Akalın'nın bebek özlemini herkes bilir... Her fırsatta bebek sahibi olmak istediğini dile getiren Demet Akalın'ı görenler kendisinin hamile olduğunu düşündüler. Çünkü Demet'in göbek kısmında azda olsa bir fazlalık vardı. Demet Akalın'ı bilenler bilir normalde oldukça...
  5. Demet Akalın Nihayet Hamile!

Demet Akalın Nihayet Hamile!

demet akalın, demet akalın haberleri, demet akalın hamile 2013 Sevgili melekler, evet Demet Akalın nihayet hamile! Çeyrekleri hazırlayın! Şaka bir yana uzun zamandır bebek sahibi olmak isteyen ve düşük de yapan Akalın gebelik haberini 4.5 ay basından gizledi. Nazar değmesin diye kimseye tek bir laf etmeyen Akalın tam 4.5 aylık hamile! İşte haberin detayları... [media] Geçtiğimiz ay bir...

Sayfayı Paylaş