Demet Akalın -İntikam Şarkı Sözleri

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Demet Akalın -İntikam Şarkı Sözleri
< Konu Resmi..>
Demet Akalın İntikam Şarkı Sözleri

Bu kalbi kıranlar cezasız kalmadı Senin farkın ne ki ucuz kurtulacaksın?
Yalansız bir dünya var ama uymaz sana
Peki benden sonra kimi kandıracaksın?
Hariçten gazel okumasın hiç kimse
Ne çektiğimi benden başkası bilemez
Özrün de bir karizması kalmadı

Aman eksik olsun vallahi istemez Vicdanın konuşacak uykuların kaçacak
Bütün olup bitenin hesabı sorulacak
Silip attım çabucak ne varsa kalp acıtacak
Acelem yok ki benim, o intikam alınacak

Demet Akalın 2. Bebeğini Kaybetti hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Demet Akalın- Şerefime Namusuma Şarkı Sözleri Demet Akalın- Şerefime Namusuma Şarkı Sözleri
53269 Tamam anladık Ayrıldık bir şeyler bitti Bu defa bitmez Terketmez diyorken gitti Yok değil aklıma takılan şeyler Yalancı zaten iyi yalan söyler Canım da der kanım da der Kaç kere ağladım Seni kadere bağladım Gitmedi...
Şarkı Sözleri 0
Demet Akalın- Ders Olsun Şarkı Sözleri Demet Akalın- Ders Olsun Şarkı Sözleri
53268 Demet Akalın Ders Olsun Şarkı Sözleri Tabi Şimdi Çok Zor Benle Anladın Sen imkansız Ne Sallanıyor Bastığın Her Yer Hani Güzeldi Ayrı Günler Sana Yanlış Bahsetmişler Dar geliyor Gittiğin Her Yer Şimdi...
Şarkı Sözleri 0
Demet Akalın-Pırlanta Şarkı Sözleri Demet Akalın-Pırlanta Şarkı Sözleri
53264 Pırlanta Şarkı Sözleri Sadece sen mi kurnazsın Yalanına çocuklar inansın Bende ne noksan ne eksilen var Seni yüzde doksan etkileyen var Tercihine saygı duyacaktım Efendi efendi susacaktım Ne zaman ki...
Şarkı Sözleri 0
Demet Akalın "Koltuk" Şarkı Sözleri Demet Akalın "Koltuk" Şarkı Sözleri
demet akalın koltuk sözleri, demet akalın koltuk şarkısı, demet akalının koltuk şarkısının sözleri Çiçeği burnunda yeni anne olan şarkıcı Demet Akalın, son çıkardığı "koltuk" isimli parçası ile yaza damgasını vurdu diyebiliriz. Oldukça...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Demet Akalın 2. Bebeğini Kaybetti Demet Akalın 2. Bebeğini Kaybetti
demet akalın hamile miydi,demet akalın bebeğini düşürdü,demet akalın kaç haftalık hamileydi,demet akalın neden bebeğini düşürdü,demet akalın 5 haftalık bebeğini neden düşürdü,demet akalın 2. bebeğine sahip olamadı 36151...
Magazin 0