1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Sağıroğlu - Arada Derede

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Madem ki gidiyorsun yolun açık olsun İyiliğini mutluluğunu dilerim ben senin Hele bir git bakalım durum bu ne yapalım
    Seni yormam yük olmam
    Efendi gibi acımı yaşarım

Tek taraflı sevda benimki
    Sana kızmak çare değil ki
    Buluşuruz bir zaman belki kalp senin kalbin
    Ben eteğine acı düşen saftayım
    Aşk değil bu eni konu hastayım
    Kendimi bildim bileli yastayım bitmedi harbim

Arada derede belli belirsiz
    Gözün oynaşta seni gidi edepsiz
    Ellere hak bize haram
    Bari olaydı param
    Seni ben seçtim karam
    Kendim ettim
    Ellere hak bize haram
    Bari olaydı param
    Seni ben seçtim karam
    Kendim buldum

Demet Sağıroğlu - Arada Derede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Sağıroğlu - Söyle

Demet Sağıroğlu - Söyle

Karar verdik senle Yapamadık yine Hep sürdürdük bunu senelerce Bence olmaz böyle Biz kimlerle kimle Yapabilir miyiz sence başka biriyle Haydi söyle söyle Buna değer mi susmakla biter mi Sadece gözlerle anlatmak yeter mi Haydi konuş kaçmakla bitmez Yüzündeki anlamı başkası bilmez Hiç kimseler seni inan artık herşeyim Benim kadar deli sevmez Haydi söyle söyle Buna değer mi...
  2. Demet Sağıroğlu - Mandalina

Demet Sağıroğlu - Mandalina

Mandalina kokar cilvesi Yok ki kendinden başka kimsesi Biraz buseliktir sesi Meşhurdur gülümsemesi Aşkını esirgemesi Ilık meltem gibidir nefesi Nasıl da karşı konulmaz teni Vardır hep bir mesafesi Çoktur gururunun sesi Bundandır küçümsemesi Onunla yaşanmaz ama onsuz da olmaz İhya eder, çok şımartır Hiç belli olmaz Bazen yüzünde alaycı mağrur ifade Çok dokunur ben almayayım Bana müsade
  3. Demet Sağıroğlu - Kınalı Bebek

Demet Sağıroğlu - Kınalı Bebek

kul oldum, yol oldum gözden düştüm ah, pul oldum avuttunuz yalanlarla ninnilerle, masallarla şu vefasız insanların günahları boynuna elleri kolları kınalı bebek yüreği doğuştan yaralı bebek elleri kolları kınalı bebek büyüdün ah artık uyan a bebek uyan
  4. Demet Sağıroğlu - Haydi Gülümse

Demet Sağıroğlu - Haydi Gülümse

Gönlüne kalbine binlerce dert dolsa Aradığında hiç bir arkadaş yoksa Bana gel gözlerin yaşlardan bıktıysa Haydi gülümse gülümse gülümse gülüm yeter ağlama Biraz umutla sükutla sabırla sar dünyayı bırakma Susturalım seni ağlatacak ne var ne yoksa herşeyi Ver elini gidelim ama önce yaşını siler misin Haydi gülümse gülümse gülümse canım geçmişe bakma Biraz umutla sükutla sabırla sar...
  5. Demet Sağıroğlu - Aşk Perisi

Demet Sağıroğlu - Aşk Perisi

Yaz aşktan da sıcak, gönüllerde tuzak, biliyorsun Yolladım oltayı sapladım sen de geliyorsun Bir de üstüne istemeden aşık oldum diyorsun Hadi gel sevgilim olanlar olsun bu gece Ben bir aşk perisi, tutmayın beni yaz gecesi Bilmem yok sebebi, yakıyor beni aşk ateşi Ben bir yaz delisi, öldürür beni her gecesi Gelmez yok gerisi, unutur seni bu yaz delisi Hiç yaz olmasa içindeki bu aşk yanar mı...

Sayfayı Paylaş