1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Sağıroğlu - Sen Yoksun Ya

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Geceler hep sensiz sürüklenir Göz kırparken hüzünlerim Ayrılıkta durmuş tüm saatler
    Unutulmak çok zor gelir
    Acılarımı giden bilmez ki
    kalbim bilir, yüzüm bilir
    Yüzümdeki çizgiler bilir
    Gecem güne uyanırken
    Sen yoksun ya ışık yok
    Sen yoksun ya gücüm yok
    Sen kinlerin hasretinde
    Dayanacak dermanım yok

Demet Sağıroğlu - Sen Yoksun Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Sağıroğlu - Korkum Yok

Demet Sağıroğlu - Korkum Yok

Zamanı var sevgilim Kalpte vefanın aşkta hatanın zamanı var Çırpınmakla olmuyor Yazık, bu aşkta vedadan başka yol kalmıyor Korkum yok, korkum yok Zamanla alışır kalbim Korkum yok, korkum yok Hayatla savaşır kalbim Zamanı şu an sevgilim Böyle vedasız, son hatırasız gitmenin Gözyaşımı saklayan, başımı dik tutan Belki daha da az ağlatacak kalan zaman Zamanı var sevgilim Çok sevmenin...
  2. Demet Sağıroğlu - Haydi Gülümse

Demet Sağıroğlu - Haydi Gülümse

Gönlüne kalbine binlerce dert dolsa Aradığında hiç bir arkadaş yoksa Bana gel gözlerin yaşlardan bıktıysa Haydi gülümse gülümse gülümse gülüm yeter ağlama Biraz umutla sükutla sabırla sar dünyayı bırakma Susturalım seni ağlatacak ne var ne yoksa herşeyi Ver elini gidelim ama önce yaşını siler misin Haydi gülümse gülümse gülümse canım geçmişe bakma Biraz umutla sükutla sabırla sar...
  3. Demet Sağıroğlu - Borcum Yok

Demet Sağıroğlu - Borcum Yok

Geç kaldım belki de Gitmeliydim çoktan Ne bekledim bilmem Bu anlamsız sevdadan Bu gün veda ederken sana Durdum baktım son defa Yorgun gözlerim senin için Bu gün son defa ağladım Biliyorum sürecek hayat Gecelerden artık korkum yok Gidiyorum vicdanım rahat Sana başka borcum yok Biliyorum bu defa bitit Anılardan artık korkum yok Gidiyorum arama beni Sana başka borcum yok
  4. Demet Sağıroğlu - Aşk Perisi

Demet Sağıroğlu - Aşk Perisi

Yaz aşktan da sıcak, gönüllerde tuzak, biliyorsun Yolladım oltayı sapladım sen de geliyorsun Bir de üstüne istemeden aşık oldum diyorsun Hadi gel sevgilim olanlar olsun bu gece Ben bir aşk perisi, tutmayın beni yaz gecesi Bilmem yok sebebi, yakıyor beni aşk ateşi Ben bir yaz delisi, öldürür beni her gecesi Gelmez yok gerisi, unutur seni bu yaz delisi Hiç yaz olmasa içindeki bu aşk yanar mı...
  5. Demet Sağıroğlu - Arada Derede

Demet Sağıroğlu - Arada Derede

Madem ki gidiyorsun yolun açık olsun İyiliğini mutluluğunu dilerim ben senin Hele bir git bakalım durum bu ne yapalım Seni yormam yük olmam Efendi gibi acımı yaşarım Tek taraflı sevda benimki Sana kızmak çare değil ki Buluşuruz bir zaman belki kalp senin kalbin Ben eteğine acı düşen saftayım Aşk değil bu eni konu hastayım Kendimi bildim bileli yastayım bitmedi harbim Arada derede...

Sayfayı Paylaş