1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Deniz Kabuğu Örgü Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Mevsim geçişlerin de ve özellikle kış ayların da her yaştan, erkek, kadın, çocuk ve bebekler için kullanışlı olan örgü modelleri, farklı ip ve örgü teknikleri ile değişik şekiller de yapılıyor. Sizler için bu yazım da bayanların yoğun ilgisini çeken ve örgü modelleri arasın da çok beğenilen deniz kabuğu örgü örneklerinden oluşan görselleri paylaşıyorum. Deniz kabuğu örgü modelleri bebek örgü modellerinden şal modellerine ve hatta oya örneklerine kadar birçok model de tercih ediliyor. < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Deniz Kabuğu Örgü Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz kabuğundan yapılmış süsler harikalar meleklerim

Deniz kabuğundan yapılmış süsler harikalar meleklerim

Deniz Kabuklarının muhteşem güzelliğine bakmaya ne dersiniz arkadaşlarım Şimdi sizlere bu denizden çıkan ve doğal olarak oluşmuş olan kabuklarla ilgili biraz görsel ekleyeceğim. Sizler de dilerseniz deniz kenarlarından bunları toparlayarak yapıştırıcı ile güzel işler çıkartabilirsiniz. Hadi bakalım umarım beğenirsiniz.
  2. Deniz Kabuklarından Gece Lambaları

Deniz Kabuklarından Gece Lambaları

deniz kabuklarından neler yapılır deniz kabuklarından neler yapılabilir kabuklarıyla yapılır el yapımı gece lambası lamba yapımı gece lambası
  3. Deniz kabuklarından neler yapılır

Deniz kabuklarından neler yapılır

deniz kabuklarından neler yapılır deniz kabuklarıyla neler yapılır deniz kabuklarından neler yapılır, süsler, süslemeler, kapı süsü, yapalım mı arkadaşlar o zaman buyrun Ayna çerçevelerinizi yada fotoğraf çerçevelerinizi, olmadı kavanozlarınızı, artık sizin yaratıcılığınıza kaldı gerisi Melek'lerim:) Biz sadece sizlere deniz kabuğundan yapılmış olan süslemeleri sunuyoruz:) Sizler de bizim...
  4. Bu yaz denizden midye kabuğu topluyoruz

Bu yaz denizden midye kabuğu topluyoruz

Midye kabuklarıyla dekorasyon Midye kabuklarını değerlendirme küçükken en büyük zevkimdi denizden midye kabuğu toplamak. Koleksiyon yapardım:) ama şimdi onlar nerde bilmiyorum. bu dekorasyon objelerini gördüğümde çok beğendim. Hepsi yapılabilir şeyler bence. El yapımı dekorasyon ürünleri çok şık oluyor gerçekten. en çok kapı süsünü beğendim. Bu yaz midye toplayıp o kapı süsünü yapmaya...

Sayfayı Paylaş