1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Deniz kabuğundan yapılmış süsler

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Mart 2017
  2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Deniz kabuğundan yapılmış süsler
    çok güzeller emeğine sağlık adminim

Deniz kabuğundan yapılmış süsler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz kabuğundan yapılmış süsler harikalar meleklerim

Deniz kabuğundan yapılmış süsler harikalar meleklerim

Deniz Kabuklarının muhteşem güzelliğine bakmaya ne dersiniz arkadaşlarım Şimdi sizlere bu denizden çıkan ve doğal olarak oluşmuş olan kabuklarla ilgili biraz görsel ekleyeceğim. Sizler de dilerseniz deniz kenarlarından bunları toparlayarak yapıştırıcı ile güzel işler çıkartabilirsiniz. Hadi bakalım umarım beğenirsiniz.
  2. Deniz KabukLarı ve deniz kabuklarından yapılmış süsler harikalar kızlar

Deniz KabukLarı ve deniz kabuklarından yapılmış süsler harikalar kızlar

Deniz kabuklarını oldum olasıya seviyorum kızlar bu kabuklardan neler yapılır neler, özellikle deniz kenarında bulunan sevgili arkadaşlarım bu kabukları toparlayarak şimdi resimden atacağım sizlere kapı süsleri yapabilirler hediyelik bir eşya yapabilirler. Yani el emeğine güvenen arkadaşlarımız için tavsiye ediyorum.
  3. denız kabuklarından yapılan süsler..

denız kabuklarından yapılan süsler..

deniz kabuklarından süsler deniz kabuklarıyla süsleme süsleri kabuklarından süslemeler süs yapımı
  4. Deniz Kabukları ve süsler karşınızda kızlar szüperler süper tam sizlik

Deniz Kabukları ve süsler karşınızda kızlar szüperler süper tam sizlik

deniz kabukları deniz kabuğu Bazısı Japon evinin çatısı görünümünde, bazısı kaplan desenli, bazısı sarı, mor, bazısının içi de dışı da farklı... Deniz kabuklarından söz ediyoruz. Çoğu kez romantizmi çağıştıran deniz kabuklarından... Deniz kabuğu, mollusc adı verilen yumuşakçanın başka bir deyimle omurgasızların da dış iskeleti. Kabuk, kalsiyumdan oluşuyor. Hayvanların kanıyla deniz suyundan...
  5. Bu yaz denizden midye kabuğu topluyoruz

Bu yaz denizden midye kabuğu topluyoruz

Midye kabuklarıyla dekorasyon Midye kabuklarını değerlendirme küçükken en büyük zevkimdi denizden midye kabuğu toplamak. Koleksiyon yapardım:) ama şimdi onlar nerde bilmiyorum. bu dekorasyon objelerini gördüğümde çok beğendim. Hepsi yapılabilir şeyler bence. El yapımı dekorasyon ürünleri çok şık oluyor gerçekten. en çok kapı süsünü beğendim. Bu yaz midye toplayıp o kapı süsünü yapmaya...

Sayfayı Paylaş