1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Deniz Kabuklarından Tablolar

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

2. rainbow

rainbow Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Deniz Kabuklarından Tablolar
    bunlar çok güzeller. bana antakya arkeoloji müzesini hatırlattılar. oldum olası deniz kabuklarını çok sevmişimdir. deniz kenarında kabuk bulamama sebebim bunlardan dolayı olsa gerek :))

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    kimbilir ne kadar uğraşmışlardır yapmak için
    saol canım emeğine sağlık

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeller canım hepsi birbirinden hoş emeğine sağlık:)

Deniz Kabuklarından Tablolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Kabuklarından Gece Lambaları

Deniz Kabuklarından Gece Lambaları

deniz kabuklarından neler yapılır deniz kabuklarından neler yapılabilir kabuklarıyla yapılır el yapımı gece lambası lamba yapımı gece lambası
  2. Deniz kabuklarının yolculuğu...

Deniz kabuklarının yolculuğu...

DENİZ KABUKLARININ YOLCULUĞU... Uzun uzun yıllar evveldi.... Uzak sahillerin, nemi yaprağı üzerinde, yemyeşil ormanlarında güzeller güzeli bir kız yaşarmış....... Adı yokmuş.. Bir isme de, ihtiyacı yokmuş zaten. Duyamaz ve konuşamazmış, O...... Tüm gün topladığı deniz kabuklarıyla uğraşırmış sadece..... Her sabah uyandığında, “acaba bugün, hangi deniz kabukları bulma şansına sahibim” diye...
  3. Deniz kabuklarından neler yapılır

Deniz kabuklarından neler yapılır

deniz kabuklarından neler yapılır deniz kabuklarıyla neler yapılır deniz kabuklarından neler yapılır, süsler, süslemeler, kapı süsü, yapalım mı arkadaşlar o zaman buyrun Ayna çerçevelerinizi yada fotoğraf çerçevelerinizi, olmadı kavanozlarınızı, artık sizin yaratıcılığınıza kaldı gerisi Melek'lerim:) Biz sadece sizlere deniz kabuğundan yapılmış olan süslemeleri sunuyoruz:) Sizler de bizim...
  4. Deniz Kabuğunda Ev ....

Deniz Kabuğunda Ev ....

Deniz Kabuğunda Ev Deniz Kabuğu Evi Yaaa neler yapıyor bu millet... Bayılıyorum ben böyle ilginç ve otantik şeylere... Zevk sahibi insanlar nelerde inşa ediyorlar....Sizde bu güzel değişik evi görmek isterseniz aşağıda resimlerini paylaşıyorum..İşte bunlarda daha değişik evler.... Deniz Kabuğunda Ev Meksika'da inşa edilen deniz kabuğu şeklindeki evde, iki çocuklu bir aile yaşıyor. Deniz...

Sayfayı Paylaş