Deniz kızı mı,Balina mı?

ırma

Yeni Üye
Üye
Deniz kızı mı,Balina mı?
deniz kızı diye birşey varmıdır deniz kızı varmıdır video diye bişey varmı
Australya'da,bir spor salonunun camında,bir reklam,zayıf ve bronz tenli bir kadın, hemen yanında şöyle yazıyor,
<Bu yaz deniz kızı mı olmak istersiniz,yoksa bir balina mı?>
Afişteki mankenin fiziksel özelliklerinden çok uzak olan orta yaşlı bir kadın,spor salonunun reklamına şöyle cevap veriyor.

Balinalar arkadaşlarını asla yalnız bırakmazlar
Aktif bir cinsel yaşamları vardır hamile kalır,sevimli bebek balinalar doğururlar.
Denizde yüzer,oynarlar,mercan kayalıkları gibi muhteşem yerleri görme şansına sahiptirler,
balinalar harika şarkı söylerler.
Bazı insanlar dışında onlara zarar vermek isteyecek tek bir varlık yoktur.
Dünyada herkesin sevdiği,koruduğu ve hayran kaldığı şahane hayvanlardır.

Deniz kızı?
Öncelikle, deniz kızı diye bir şey yoktur.
Var olsalardı bile kimlik karmaşası sebebiyle psikoloğ kapılarında sıra oluştururlardı.
Balık mısın,insan mı?
Cinsel hayatları yoktur.Yanlarına yaklaşan erkekleri öldürüyorlar..
Eee, sonuç olarak çocukları da olmaz.
Zaten balık kokan bir kadını kim ister?

Sonuç?
Ben balina olmayı tercih ederim.
Medya sadece zayıf insanların güzel olacağını savunuyor ama,ben çocuklarımla dondurma yemeyi,beni heyecanlandıran adamla güzel bir akşam yemeyinde sohbet etmeyi,arkadaşlarımla çikolata paylaşmayı çok seviyorum.

Zamanla kilo alıyoruz,çünkü kafamıza okdar çok bilgi yüklüyoruz ki,yer kalmıyor ve bedenimizin diğer bölümlerine yerleşmeye başlıyor.
yanii biz kilolu değiliz,inanılmaz kültürlü,eğitimli ve mutluyuz.
Bu günden itibaren aynaya bakıp da kalçamı gördüğümde,şunu düşüneceğim;
<Allahım ne kadar da akıllıyım>:laugh:

Alıntı

Zamanla kilo alıyoruz,çünkü kafamıza okdar çok bilgi yüklüyoruz ki,yer kalmıyor ve bedenimizin diğer bölümlerine yerleşmeye başlıyor.
yanii biz kilolu değiliz,inanılmaz kültürlü,eğitimli ve mutluyuz.
Bu günden itibaren aynaya bakıp da kalçamı gördüğümde,şunu düşüneceğim;
<Allahım ne kadar da akıllıyım>:laugh:

İnanılmaz güzeldi.Bundan sonra ben de böyle düşüneceğim .:)

Süperdi... Kilolar ile barışık olmak için cidden de süper ve zekiceydi :) Haksızmıydı hayır, gerçekten de mantıklıydı :) Ama kendi adımada üzüldüm ki, ben 45 kilolayla oldukça kültürsüzüm :)

Aşırı yada az, kilo felan hikaye arkadaşlarım, önemli olan sağlık ve kendiniz ile barışık olmaktır ...

Geri