1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

Deniz Seki - Hayallerim Hayal Oldu

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

deniz seki tesellisi yok bu aşkın tesellisi yok bu aşkın deniz seki ayrılmamız imkansızdı ayrılmamız imkansızdı nasıl sevdik birbirimizi tesellısı askın
    DEniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında.

< Konu Resmi..>

Hayallerim Hayal Oldu

Ayrılmamız imkansızdı
    Nasıl sevdik birbirimizi

Söz vermedik biz hiç biz birbirimize.. Bu hayat nasıl bir araya getirdi ikimizi de.

Tesellisi yok bu aşkın,
    Çaresizim biliyorum.
    Ağlamadan çalamaz hiçbir saz,
    Seni hala seviyorum.

Ölüyorum, ölüyorum,
    Seni hala seviyorum.

Hayallerim hayal oldu
    Sence bu son reva mıydı
    Söz vermedik biz hiç biz birbirimize..
    Bu hayat nasıl bir araya getirdi ikimizi de.

Tesellisi yok bu aşkın,
    Çaresizim biliyorum.
    Seni hala seviyorum

Deniz Seki - Hayallerim Hayal Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deniz seki kürtaj olmuş

deniz seki kürtaj olmuş

kürtaj zormu kürtaj zormudur hüsnü senlendiriciyle beraber olan deniz seki geçen aylarda kürtaj olmuş
  2. Deniz Seki Hapse Girebilir

Deniz Seki Hapse Girebilir

SAVCI, DENİZ SEKİ'NİN SERBEST BIRAKILMASINA İTİRAZ ETTİ. YAKALAMA KARARI ÇIKARILMASINI İSTEDİ... Geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle birlikte gözaltına alınan Deniz Seki, 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak, kimse için uyuşturucu madde temin etmedim. Pişmanım, bir daha kullanmayacağım' diye ifade verdikten mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest...
  3. ben de hayal kurabilirimkii

ben de hayal kurabilirimkii

Öyle çok büyük hayaller peşinde değilim aslında,ya da ben öyle sanıyorum kim bilir :) Hayatımızda keşke demememiz için zamanı geriye döndüren bi makine olsaydı ne iyi olurdu :) Ya da tüm insanlar doğdukları andaki kadar saf kalmayı başarabilselerdi... Kötülüğün omadığı bi dünyada yaşamayı çok isterdim... Ama benimkiler sadece hayal :)
  4. Deniz seki cezaevinden çıktı!

Deniz seki cezaevinden çıktı!

Hadi hayırlısı inşallah şimdiden sonra akıllanır.. DENİZ SEKİ BAKIRKÖY KADIN KAPALI CEZAEVİ'NDEN ÇIKTI. 218 gün sonra tahliye edilen Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden çıktı ve ayaküstü basın açıklaması yaptı. Sorulan tüm sorulara cevap veren Seki'nin aşırı heycanlı olması dikkat çekti. Seki "Şu an saçmalıyor olabilirim. Daha sonra açıklamada bulunacağım"...
  5. Deniz Seki Hayatını Anlattı

Deniz Seki Hayatını Anlattı

İnşallah pişman olmuştur...Bir daha aynı şeyleri yaşamaz... Cezaevinden çıktıktan sonra kendini tamamen yenilemeye girişen Deniz Seki, tüm yaşamını anlattı. Deniz Seki'den büyük itiraf! "Hüsnü'de ısrar edip kendim yaktım!" İşte, Deniz Seki'nin açıklamaları... Babanla ilişkilerin nasıldı? - Hayrola, bu sefer Freudien bir röportaj mı yapacaksın benimle? Valla, bütün...

Sayfayı Paylaş