derdim cok büyük

Sol yanımda, o kadar büyük bir özlem var ki babama dair. Ölümlerden sonra ''zamanla geçer'' diyorlar. Zamanla geçen hiç birşey yok, sadece zaman o özleme, o acıya alıştırıyor insanı. Bazen diyorum ki ''keşke bana yada kardeşlerime bir fiske atsaydı da belki bu kadar yanmazdık onun yokluğunda'' diye.

Ne garip değil mi; kimimiz ''babam beni dövdü, ondan nefret ediyorum''diyor. Kimimiz ise ''keşke bana bir tokat ataydı da onun yokluğuna belki bu kadar yanmazdım'' diyor... Hayat çok acımasız. Sen baban dövdü diye kızgınsın, ben babam yok diye üzgünüm...

Siz siz olun Melek'lerim, ne yaparsa yapsın, babanıza düşman olmayın. Her insan mükemmel değildir ve malesef ki, anne - baba olmak çok kolaydır ama buna layık olabilmeyi herkes başaramıyor.

Bu konuda çok şanslı bir evladım. ALLAH anneme uzun ömür versin, babamın mekanını da cennet eylesin... Yine de RAB, benim içimde ki bu özlemi ve acıyı hiçbirinize vermesin inş... Onların yokluğu inanın ki çok zor çok...

ALLAH yardımcınız olsun Ebe, RAB babanı ıslah etsin ve dilerim aklı başına bir an önce gelir...

Sol yanımda, o kadar büyük bir özlem var ki babama dair. Ölümlerden sonra ''zamanla geçer'' diyorlar. Zamanla geçen hiç birşey yok, sadece zaman o özleme, o acıya alıştırıyor insanı. Bazen diyorum ki ''keşke bana yada kardeşlerime bir fiske atsaydı da belki bu kadar yanmazdık onun yokluğunda'' diye.

Ne garip değil mi; kimimiz ''babam beni dövdü, ondan nefret ediyorum''diyor. Kimimiz ise ''keşke bana bir tokat ataydı da onun yokluğuna belki bu kadar yanmazdım'' diyor... Hayat çok acımasız. Sen baban dövdü diye kızgınsın, ben babam yok diye üzgünüm...

Siz siz olun Melek'lerim, ne yaparsa yapsın, babanıza düşman olmayın. Her insan mükemmel değildir ve malesef ki, anne - baba olmak çok kolaydır ama buna layık olabilmeyi herkes başaramıyor.

Bu konuda çok şanslı bir evladım. ALLAH anneme uzun ömür versin, babamın mekanını da cennet eylesin... Yine de RAB, benim içimde ki bu özlemi ve acıyı hiçbirinize vermesin inş... Onların yokluğu inanın ki çok zor çok...

ALLAH yardımcınız olsun Ebe, RAB babanı ıslah etsin ve dilerim aklı başına bir an önce gelir...

Rüyamın yorumu yeterince açıklayıcıydı. Allah babanı ıslah etsin ebe meleğim...Umarım en kısa zamanda düzelir.

hep babamdir yapdiklarini aklimdan isleyim diyom aama olmuyo silemedik asla ya nasil sile bilirizki hep gözumuzun önunde oldu yapdi anneme ya annemin kac kez kafasini kirdiya adam ama anneme birak git dedim biizi kac dedim ama anneme birakmadi

Zor be tatlım bırakıp gıtmek okdr basıtmı ennem hep der babnı bıraktım ama hamıle oldugumu bılmıyodum der bılsem sana kıyıp bırakamazdım falan .. onların dayanmasının tek amacı bizleriz çocukları..

Çok garip seversin hemede çok seversin ama her nedense o sevmez yada sever ama belli etmez.. ama benim babam hiç sevmedi sanırım keşke rüyam ben tanımasaydım yada ben bebekken ölseydi bende babamı sevseydim .. inan bana bu durum daha acı verici..

Cok uzuldum canim babanin yaptigina. Insallah pisman olup sana muhtac kalir o zaman anlar neler yasattigini sizlere.. Allah yardimcisi olsun anneninde..

offf cokk kötüü oldum benim de babamla sorunlarım var senle aramızdaki fark ise birtanem benim bbm arada iyii olabiliyorr...
ama içimde anneme bana yaptıkları için nefret varr...ama yinede babamı sevmekten vazgecemiyorum...
ne diyeyim allahım babanı ıslah etsin bu dünya öle bişey kii ne ekersen onu biçersin kimsenin hakkı kimsede kalmıyor rabbim bir yerlerden cıkartır onuu...
seni gayet ii anlıyorum cokkk hemdee cokkkk .... :((((

ebecim seni gayet iyi anlıyorum benim babamdada çok sorunlar var adam emekli ama çalışmıyor aldıgı maaşla borçlarını ödüyor ve annem çalışıyor düşün hem annemden utanmadan para ister at yarışı için annem para vermeyince küfür ederdi annem neye yetişcegini şaşırırdı bi yandan elektirik su telefon evin ihtiyaçları derken annem o parayla bişey yapamadan babam bitirirdi annem hep boşancam diyo ama ben evli olmama ragmen boşanamıyo bizi düşündüğünü söylüyor ama ben annemin her zman yanındayım ne yalan söyleyim boşanmalarını çok istiyorum çünkü annem her gün beni arayıp yada yanıma gelip aglamasını görünce dayanamıyorum :uhu:

rüyacım çok dogru diyosun ama böylede kıymet bilmeyen babalar oluyo işte :S

ALLAHIM böyle olanları ıslah etsin inş en kısa zmanda neyin yanlış neyin dogru oldugunu anlarlar

İsteseniz de istemeseniz o adamlar sizin babanız .. Evet bazı babalr vardır yaşama amaçları yoktur ama bazı babalar da vardır ki yaşama amaçları eşleri ve çocuklardır.Sabretmek gerekir bence her baba çocuğunu sever ama göstermez...

Geri