Deri Modası Geliyor

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Deri Modası Geliyor
2012 deri modası deri çantalar 2012 deri çanta modelleri deri ceket modelleri burada melekler
Bu sezon ve önümüzdeki sezonlarda deriler hep hayatımızda olacaklar. Kadınlar hiçbir zaman yeterli çantaya sahip olmaz! Onlar için her zaman yeni bir tanesine ihtiyaç vardır. 2011-2012 Sonbahar/Kış sezonu için hazırlanan deri ve dantel karışımı çantalara mutlaka bir göz atın. Zarf şeklinde çantalar, hem gece kıyafetlerini tamamlayacak kadar şık, hem de içine her şeyi sığdıracak kadar büyükler.
Bir diğer seçim ise omza asılan çantalar! Modası geçmeyen bu tarz bir çanta alarak, sizi birkaç sezon daha idare edecek akıllı bir yatırım yapmış olursunuz.

Deri şortları, deri tozlukları ve deri ceketleri yeni sezonda görmek için hazır olun. Çünkü onlar hiç olmadıkları kadar şık tasarımlarla sizi karşılayacaklar. Deri kıyafetler kapalı havalar için en iyi seçim. Lüks ve trendi göründükleri kadar, bizi kuru ve sıcak tutmaya da yardımcı oluyorlar.Tabiiki bu şıklığa 2012 Deri Kemerlerle Son noktayı koyabilirsiniz :)

Aksesuarları elbette ki unutmuyoruz. 2011-2012 Sonbahar Kış sezonu için tasarlanan çantalar oldukça göz kamaştırıcı. Kahverengi ve siyah gibi geleneksel renklerin dışında, kızıl, koyu mavi ve mor gibi iddialı renkleri de gardırobunuza ekleyebilirsiniz.Kısacası Deri Modası Geliyor melekler.


d7-de.jpg
d6-3aa.jpg


d5-16b.jpg


d4-113.jpgd3-1af.jpgd2-370.jpgd1-19c.jpg
 

Benzer İçerikler

Üst