Deri pantolonu nasıl giymeliyim diyenlere öneriler

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Deri pantolonu nasıl giymeliyim diyenlere öneriler
deri pantolon modelleri, deri pantolon kombinleri, deri pantolon nasıl giyilmeli, deri pantolon nasıl giyilir

Senenin moda trendlerinden biri olan deri kumaştan oluşan kıyafetler, yeni sezonda da devam edecek. Deri pantolonlar, deri elbise modelleri, deri tayt modelleri, deri ceketler ve deri kumaştan oluşan diğer giyim modelleri bayanların gözdesi olmaya devam ediyor.

Kış ayları için de oldukça ideal bir giyim seçimi olan deri kıyafetlerden sizlere bu konumuz da deri pantolon modelleri ve kombin önerilerini paylaşıyoruz.

Deri pantolon modelini ister gece ister günlük gezmelerin de rahatlıkla giyerek kombinleyebilirsiniz. Öncelikle deri pantolununuzu nerede giyeceğiniz belli ise ona göre bir kombin yapmaya ne dersiniz?


1.jpg

4.jpg


Eğer deri pantolonu bir gece gezmesi için tercih ettiyseniz o zaman hem spor hemde spor klasik bir üst ile kombinleyebilirsiniz. Mesela içine bir büstiyer ve üzerinize alacağınız bir deri ceket yada kumaş ceket oldukça dikkat çekici ve asi bir şıklık sunacaktır size...

Senenin diğer moda trendlerinden olan suni kürk ve tüylü saçaklı ceketlerinizi de deri pantolon üzerine kombinleyebilirsiniz. Gömlek , bluz ve şık bir kazak da zaten tek başına gösterişli bir detay olan deri pantolon üzerine tamamlamaya yeterli bir parça olacaktır.


2.jpg


3.jpg

5.jpg


7.jpg

6.jpg


Ayakkabı olarak bir stilletto ayakkabı bile deri pantolunun altına giyilebilecek modeldir. Asi ruhu temsil eden deri kumaştan oluşan pantolunun altına topuklu ayakkabılar, çizme ve bot modelleri dişiliğinizi daha çok ön plana çıkaracağı için tercih sebebi olmalıdır.

Sizler için deri pantolon kombin örneklerini paylaştık. Görsellerden fikir edinerek sizde kendi kombininizi yaratabilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

THESECRET
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
THESECRET
THESECRET
Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
ASİMELEK
Cevaplar
1
Görüntüleme
3K
jupiter
J
Üst