Etiketler:
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113

derin dondurucu önerilerinizz

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

derin dondurucu önerileri hangi derin dondurucu iyi en iyi marka hangisi hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler ben kış hazırlığına başladım ama buzdolabımın buzluk kısmı bana yetmiyorr ve bu yıl derin dondurucu almak istiyorum ama hangisi iyidir bilemedim
    derin dondurucuyla kışa hazırlık süper olacak bı yıl :D:D

< Konu Resmi..>

ben çekmeceli almak istiyorum ama sandık biçilisi de ilgimi çekiyor hangisi iyi melekler bana bir fikir verinnn

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki Uğur Dern Dondurucu :D:D
    Şaka bi yana senin için araştırdım aşağıdaki linke bakabilirsen tüm modeller ve markalar var seç işte bi tanesini Cemoş

BURADAN

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113
    wayyy sağol sadminim zahmete girdinn:D:D hemen bakıyorumm çok teşekkürlerrr ağamm:D:D

derin dondurucu önerilerinizz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derin dondurucu ile kışa hazırlık

Derin dondurucu ile kışa hazırlık

derin dondurucu kullanımı kışa hazırlık kışlık hazırlık kışlık hazırlıklar kışa hazırlıklar Derin dondurucu ile kışa hazırlık Yaz sebze ve meyvelerinin kış aylarında da sofralarımızdan eksik olmaması için en büyük yardımcımız derin dondurucuları ihtiyacı olanlar için karşılaştırdık. Yaz aylarından başlar kışa hazırlık. Özellikle kışlık erzaklar yazın tatlarından kış...
  2. derin dondurucu tavsiye

derin dondurucu tavsiye

derindondurucu almaya karar verdim ama hangi marka ve model almalıyım bu konuda kararsızım sizler evinizde kullandığınız derin dondurucu marka ve modellerini paylaşırmısınız yada önerebileceğiniz bir derin dondurucu varsa yorumları bekliyorum
  3. Derin dondurucu alırken nelere dikkat edilmeli ?

Derin dondurucu alırken nelere dikkat edilmeli ?

Mevsimi dışındaki bir çok meyve sebzeyi derin dondurucularda saklarız.Sadece meyve sebzeler değil et, balık,tavuk gibi besinleri de derin dondurucuda muhafaza ederiz.Derin dondurucular özellikle kalabalık aileler için ideal olsada iki kişilik ailelerde derin dondurucu kullanımını tercih ediyor.Geçmişte sebzeler cam kavanozlarda konserve yapılarak saklanıyordu.Bu işlem sağlıklı bir saklama...
  4. Buzdolabım nasıl olmalı?

Buzdolabım nasıl olmalı?

Buzdolabı bir evin en önemli ihtiyaç listeleri arasındadır. Mutfaklarınızda uzun ömürlü denebilecek beyaz eşyalar listesindeki konumunu koruyan buzdolabı seçenekleri farklı fonksiyon özellikleri, dondurucu bölümleri ile olabildiğine işlevsellik gerçekleştirebilmektedir. Mutfağınızda iş yaparken soğuk saklanması gereken yiyeceklerinizin bozulması işinize gelmez öyle değil mi? Özellikle yeni...
  5. Hangi derin dondurucu markası iyi

Hangi derin dondurucu markası iyi

Meyve, sebze, et türünde ürünler grubundan faydalanırken uzun süreli saklama koşullarından faydalanmak istiyorsanız tercihinizi derin dondurucudan yana kullanabilirsiniz. Et, balık, yaz meyveleri gibi tercihleriniz ile derin dondurucunuzda canınız her sezon ne isterse depolayıp tüketme tercihinde bulunabilirsiniz. Normal buzdolaplarında da derin dondurucu bölümleri olsa da küçük olduklarından...

Sayfayı Paylaş