dermokozmetikle ilgilisorunlara yanıtlar

dermo 35

Yeni Üye
Üye
dermokozmetikle ilgilisorunlara yanıtlar
arkadaşlar problemlerinize çözüm sunmak isterim

Ne tür sorunlara çözüm bulabilirsiniz acaba merak ettim=)Cilt problemleri gibimi yani dermo kullanan arkadaşlarımız fazlasıyla var onlara ne konuda yardımcı olabilceksiniz.daha açık bilgilendirirseniz çok sevinirim.Birde bir sorum olacak uzmanmısınız acaba?

Ne tür sorunlara çözüm bulabilirsiniz acaba merak ettim=)Cilt problemleri gibimi yani dermo kullanan arkadaşlarımız fazlasıyla var onlara ne konuda yardımcı olabilceksiniz.daha açık bilgilendirirseniz çok sevinirim.Birde bir sorum olacak uzmanmısınız acaba?

evet 20 yıllık cilt bakım uzmanıyım 35 yaşındayım amacım kişilere yardımcı olmak ve istenmedigi sürece marka ismi yazmıycam cünkü yanlış anlaşılıyorum bunun bana hiç bir faydası olmaz amaç sizlere faydalı olabilmek yardımcı olabilecegim konu ciltle ilgili soracagınız herşey öneriler

pekala dermo dediklerin doğru katılıyorum ammavelakin dermotologlar sadece aktif sivilceleri tedavi ediyorlar sivilce izlerine bir çare yok ne yapabiliriz peki sölermisiniz ben bi ara çok sivilcelendiydim evde maskeler yaptım olmadı en sonunda dermotoloğa gittim. sivilcelerim geçti sadece adet dönemlerimde çıkıyor artık ama sivilce izleri duruyor dermotolğumun tavsiyesiyle babenin maskesini kullanıyorum. ama sivilce izleri için bir ilaç yokmu ? dermotologlar genelde lazer tedavi diyorlar ammavelakin lazerin seansı 400,00 TL. den başlıyor çok pahalı anlayacağınız siz bişe söleyin ne yapalım bizde bütçemize uygun ne varsa onu yapmaya çalışıyoruz sizin bildiğiniz bir ilaç varsa sivilce ilaçları için söleyin bize yapalım büyük bir sevap işlemiş olursunuz :)

Geri