dershanedeki olay

hahah gerçekten ard arda seri ve güzel espiriler yapmışssınız ve ne yalan söyleyim ben olsam bende çok sıkışırdım o durumda. diliniz biraz sivri sanırım. bi ara uygun bi an gidip söz dileyerek olayı tatlıya bağlayabilirsiniz.

Senin hayatında ne hareketliymiş be kızım :D:D Olaysız günün var mı senin :D:D An'ın var mı diye sormak lazım sanırım gün çok uzun kaçar :hhh:

Ama söylemeden edemicem mükemmel hayal gücüne sahipsin. Biraz da tutarlı olsaydı hiçte fena olmazdı hani :hhh:

tam konuya inanacaktım kii olayı eri katile bağlayınca inanmadım yani çok çelişki var bir kere sen dersane öğrencisi isen aşağı yukarı lise ortaokul öğrencisisin bu bahsettiğin kişi de seri katil ise yani senin söylediğine göre zaen hapiste olurdu dersanede değil ki be güzelim ve hocan yanındayken snei dövmeye kalkan kişi emin ol dışarıda da hoca vs dinlemez anında o bıçağı saplardı birde aynı dersanede aynı sınıftasınız ve ansıl oluyorsa bıçak bulup gelşyor yoksa sizin dersane ekmekçi felan mı :D sana tavsiyem fazla STEPHEN KİNG kitapalrı ve filmleri izleme gzüelim bünyene zarar Allah muhafaza aşırısı seni de aşar :) seri katillikten nereye gelir bu durum tahmin bile edemiyorum :D

okulda saç kesen hoca en komiğiydi :) dedenle olanlara ciddi ciddi inanmıştım ilk okuduğum oydu ama altındaki yazıları görünce uyandım işe :D:D kimse yadırgamasın inandım ilkinde diye, ben hergün azimle müge anlıyı izliyorum :D:D bana olağan şeyler bunlar :D:D

ekmek bıçağı haa :) iyi sallamışsın. kızım cebindeki çakıyla bekliyodu falan desydin ya.neyse neyse daha kötü de olabilirdi ekmek bıçağı yerine meyve bıçağı yada testere falan da dersin sen de neyse bu da iyiydi

Geri