dertli gelinler buraya :) dedikodu yapmaya ;)

tugce01

Yeni Üye
Üye
dertli gelinler buraya :) dedikodu yapmaya ;)
anaammmmm ben 1,5 yıllık evliyim eşimin ailesi 5 erkek 1 kız kardeş görümce 3 cocukla annesinin evinde ve benden nefret eden bi kayınbaba tabi onu fitleyen görümce :) ama kaynanam meleğim :) bitanemmmm :) bi tek o arkamda birde bana çoookkkkk aşık bir eşim var allah a şükür.En son babası eşime karın seni sevmiyor verdiğin değeri haketmiyor sana kız mı yok boşasan şimdi baskasını bulursun dedikten sonra eşimle arasında çıkan münakaşadan yine ben sorumlu tutulmuş sonuç olarak kayınbaba kararıyla onların evlerine gitme yasagi almış durumdayım :) çoookkk da tınnn :gossip:

Komşusundan Dertli Olanlar Buyursun! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Çocuğuma bakan babaannesinden dertliyim :( Çocuğuma bakan babaannesinden dertliyim :(
Çalışıyorum mecburum.Çocuğuma babaannesi bakıyor.Allah için gözüm arkada değil ama onu fazla sahiplendi sanki.Mesela birşey yedirmesini istiyorum, 2 gün sonra gelip şunu yedirdim bak çok faydalı diyor. Kendini çok övüyor. Akşam çocuğuma kavuşup...
Soru-Cevap 9
Çağatay Ulusoy Bu Aralar Pek Dertli ! Çağatay Ulusoy Bu Aralar Pek Dertli !
Çağatay Ulusoy Sigarayı Çoğalttı çağatay ulusoy haberleri Çağatay Ulusoy'un Yüzü Neden Asık Sevgili melekler, bildiğiniz gibi sevilen dizi Adını Feriha Koydum, yeni sezonda...
Magazin 0
Dertliyim alt bacaklarım çok kalın Dertliyim alt bacaklarım çok kalın
Merhaba hanımlar yaz geldi ve ben yine elbise, etek şort giyemiyorum bu konuda çok dertliyim alt bacaklarım çok kalın. fiziksel olarak kilolu değilim hatta zayıfım ama bu bacaklarım niye kalın bilmiyorum acaba nasıl inceltebilirim bu konuda ne...
Soru-Cevap 4
çok dertliyim :( çok dertliyim :(
nasıl başlayacağımı bilmiyorum eşimin ailesi tarafından çok dertliyim arkadaşlar beni hiç sevmediler ne yaptıysam yaranamadım hep istenmedim sebebde onların yöresinden olmayışım onlar eşime başka kız istiyorlarmıştı bizde eşimde tanıştık severek...
Dert Köşesi 15
Komşusundan Dertli Olanlar Buyursun! Komşusundan Dertli Olanlar Buyursun!
komşu hakları komşu hukuku komşu hakkı nedir komşuluk hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Evet Komşusundan benim gibi dertli olan melekleri burada toplamak ve dertlerimiz burada paylaşmak çözüm yolları bulmaya davet ediyorum :D:D Geçen...
Dert Köşesi 6