gebe
 1. Ayşegül AYRANCI

  Ayşegül AYRANCI Moderator

  Kayıt:
  19 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  1.697
  Beğenilen Mesajlar:
  198
  Ödül Puanları:
  63

  Dervish koleksiyon çay bardakları ile gelen muhabbet keyifleri

  Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

  Çay keyfi yapmak en büyük hobilerinizden mi? Misafirlerinize verdiğiniz önem için ikram ve çay servisi gerçekleştirdiğiniz dekoratif unsurları kısa zaman diliminde değiştirmeye mi niyet ediyorsunuz? Kültürümüzün yansıması olan çay bardağı ve tabağı setleri için Dervish çay bardağı setleri inceleme işleminde bulunmaya ne dersiniz?

  < Konu Resmi..>

  Dervish semazen çay setimiz de aşk ile dolmayı bekleyen harika çay setlerindendir. Çay keyfini ruhunuzu doldura doldura gerçekleştireceğiniz çay keyifleri ile tamamlamaya hazır mısınız? O zaman haydi acele edin.

  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>

  Kuzey ve Güney yıldız haritaları, gizem, büyü, fal, dilek gibi inanışlar için üstteki model gibi bir takıma ihtiyaç duyabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>

  Yandan çarklı çay sevenlerden misiniz? O zaman üstteki çay seti tam size göre bir çay seti. Okkalı oturuma sahip ve zarif üst kısmı ile beğenilen bu çay seti demli çay sevenler için harika sunum sağlayan çay bardaklarından oluşan harika bir çay setidir.


  < Konu Resmi..>


  Deseni ile çay keyfini ince zevkini yansıtan bardaklarla sunmak isteyenlerin tercihi olabilecek bir çay seti modeli olan üstteki model de sizleri mutlu edecek koyu sohbetlerin rehberi olabilecektir.

   
Dervish koleksiyon çay bardakları ile gelen muhabbet keyifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bir Bardak Çay Gibi Ömür

  Bir Bardak Çay Gibi Ömür

  Bir Bardak Çay Gibi Ömür… Kiminin Ki Bir Dikişte Biter Kimininki İse Yudum Yudum… Dibinde Kalan Çöpler İse Hayattan Kalan Kalıntılar Üç Şeye Dikkat Etmek Gerekir Yaşamda… Göz, Dil Ve Gönül… Göz Ve Dile Hâkim Olmak Zor Ama Gönül’e Hâkimiyet Daha Güç… Gönlü Sakınmak Lazım; Kin Nefret Ve Kıskançlık Yatağı Olmaktan… Tereddütte Kalmamak, Ne İstediğini Bilmek Veyahut Neyi İsteyeceğimizi Bilmek…...
 2. || Bir Bardak Çay Olmak/Olabilmek ||

  || Bir Bardak Çay Olmak/Olabilmek ||

  Bir bardak çay deyip geçmeyin aslında birçok gerçegi gösterir hayatımızdan bir kesittir. Çayın Alt Demliği "KAYNANADIR" Sürekli Kaynar Durur. Hatta: Dikkat edilmezse TAŞABİLİR Üst demlik " GELİNDİR" Alt demlik kaynadıkça onunda Hareketi artar. Ama Zamanla da Olgunlaşır ve Demlenir....... "GELİNİN KOCASI ise Bardaktır. Her iki Çaydanlıktan da...
 3. Paşa Bahçe Çay Bardağı Modelleri

  Paşa Bahçe Çay Bardağı Modelleri

  paşa bahçe çay bardakları paşa bahçe bardak altlığı bardak takımları hakkında bilgi burada arkadaşlar kimimiz İnce belli bardakta kimimiz ise kupalarda yada büyük baradaklar da çay içmeye bayılırız melekler. Çay içmek Paşa Bahçe ile yaşanır. Harika Mutfaklarınızda Sevdiklerinize Paşa Bahçe ÇAy Bardakları ile İkram yapabilirsiniz. Dilerseniz Kristal Bardaklarıda Tercih edebilirsiniz melekler....
 4. Cerve Bardak koleksiyonu cıvıl cıvıl

  Cerve Bardak koleksiyonu cıvıl cıvıl

  Cerve bardak modelleri Renkli bardaklar Renkli mutfak dekorasyonunuzla uyum sağlayacak renkli bardak takımları için cerve'nin bardak koleksiyonuna bakabilirsiniz meleklerim. 1 su şişesi 6 tane bardaktan oluşan su takımlarının bardakları tek te satıldığından istediğiniz kadar genişletmeniz mümkün.

Sayfayı Paylaş