1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    822
    Ödül Puanları:
    113

Derya Baykal Bebek Elbise Modelleri Gel de Bunları Yeme

Konu, 'Derya Baykal Örgü İşleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Derya Baykal bebek elbise modelleri yazımızda Deryanın Dünyasından en güzel modellerle sizleri buluşturmak istedim. Kız bebek elbiseleri görünce kendimi alamıyorum. Hazır olsun el örgüsü olsun kız bebeklerini bir başka güzelleştiriyor elbiseler. Fırfırlı, rengarenk, desen desen motif motif kız bebek elbise modellerine bir de deryanın dünyasından bakalım. Uzman ellerden çıkan modellere eminim siz de bayılacaksınız. Modelleri bence hemen denemek isteyeceksiniz. Çok şirin çok tatlı örgü bebek elbiseleri konumuza modelleri tanıtarak başlayalım dilerseniz. Bebeklerinizi bu elbiselerin içinde hayal edin bakalım ne kadar hoş ve şirin olacaklar. Eminim bu modeller sizi gaza getirecek ve hemen kolları sıvayacaksınız. Modeller arasında hem yazlık hem kışlık modeller var. Hemen aşağıdaki model kışlık giydirebileceğiniz bir model. Bu model yanılmıyorsam Zerrin Kaya hanımın yaptığı bir modeldi. Hanımlar aslında hırka olarak yapılmış bir model ama ben elbiseye de benzettiğim için sizler için paylaşmak istedim. Ön yanlarda ve arkada fiyonk süslemeleri dikkat çekiyor. Bu modelin bir kolay tarafı da yakadan başlamalı bir model. Bu da eminim size kolaylık sağlayacaktır. < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Bu aşağıdaki bebek elbise modeli de Zerrin Kaya'ya ait bir örnek. Bunda da basit ajur tekniği kullanılarak örülmüş hoş yumuşacık aslında bebeklerden çok 2-5 yaş arasına da hitap edebilen bir model. Yine size alternatif olabilecek kız bebekler için çok cici elbise modelleri için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Bu aşağıdaki tığ işi modeller de tam yazlık. Delikli olarak örülmüş motiflerle çok şık görünüyor. Siz de öyle düşünüyorsanız tığ ve uygun iplerinizi hazırlayın. El emeği göz nuru ile işlediğiniz neden bir örgüsü olmasın bebeğinizin.

< Konu Resmi..>

Hayme_Ana ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.283
    Ödül Puanları:
    113
    Şu el işi yapan bayanlara vallahi imreniyorum. Sabırla ilmek ilmek harika modeller tasarlamışlar. Derya baykal bebek elbise modelleri güzel çalışma olmuş ellerine sağlık .

3. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

bende örgüyü çok severim yalnız artık yapamıyorum

LaViNYaM bunu beğendi.
Derya Baykal Bebek Elbise Modelleri Gel de Bunları Yeme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derya Baykal kar beresi modeli

Derya Baykal kar beresi modeli

derya baykal bere modelleri kar beresi örgü kar beresi derya baykal erkek bere modelleri şapkası Ypl 35 zincir çekiyoruz 20 sıra örüp kesiyoruz. KAr Beremiz 3 parçadan oluşuyor.
  2. Derya Baykal paspas modeli

Derya Baykal paspas modeli

derya baykal paspas modelleri paspas yapımı modelleri nazar boncuklu yapımı kelebek yapılışı nazar boncuklu Çocuk odalarında oldukça şık ve şirin duracak paspas modelini veriyorum eminim çocuklarınızda bu şirin paspası odalarında gördüklerinde oldukça mutlu olacaklardır=) Malzemeler. NAKO MERİNO YÜN SLİKON TABANCASI SLİKON İĞNE İPLİK POLAR KUMAŞ TIĞ NO 5 Derya baykal deryalı günler...
  3. Derya Baykal Bebek Örgü Modelleri

Derya Baykal Bebek Örgü Modelleri

Bebekler için sonbahar ve kış ayların da önemli bir ihtiyaç olan örgü modelleri kız ve erkek bebekler için farklı renk ve tasarımlar ile örgü dünyasın da yerini almaya devam ediyor. Derya Baykal bebek örgü modelleri ekran başında ki izleyicinin büyük bir beğenisini kazanarak ilgisini çekiyor. Sizler için değişik bebek örgü modellerinin yer aldığı en güzel Derya Baykal bebek örgü modelleri ile...
  4. Derya Baykal Örgü Bebek Hırka Modelleri

Derya Baykal Örgü Bebek Hırka Modelleri

Dünyanın en kıymetli varlığı olan bebekler için tasarlanan örgü hırka modelleri Derya Baykal bebek örgü modelleri ile ayrı bir anlam kazanıyor. Program da yer alan en güzel örgü bebek hırka modellerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Değişik bebek hırka modelleri ile birlikte en güzel bebek hırka modelleri sizlerle... 43424140
  5. Derya Baykal Bebek Yelekleri Şekermi Şeker Örneklere Gelin

Derya Baykal Bebek Yelekleri Şekermi Şeker Örneklere Gelin

Derya Baykal bebek yelekleri- Bir hamilelik süreci göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor. Bebeğinizi beklerken ona gönlünüzden neler almak geçiyor neler kim bilir? Eskiden anneanne babaanneler örgüler örerdi. Ama şimdi örgü sektörü o kadar gelişti ki artık modern daha değişik tasarımlar çıkabiliyor ortaya. Bu da gençlerin de dikkatini çekmesine sebep oldu. Bebek örgüleri de öyle oldu ki son...

Sayfayı Paylaş