Derya Baykal Örgü Bebek Battaniye Modelleri Yumoş Yumoş Örnekler

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Derya Baykal Örgü Bebek Battaniye Modelleri Yumoş Yumoş Örnekler
Derya Baykal örgü bebek battaniye modelleri ile bebeklerinizin battaniye ihtiyacını giderebileceğiniz en güzel motifli rengarenk battaniye modellerini yazımızda inceleyebileceksiniz. Yine eskilere gidiyoruz biraz. Derya'nın Dünyası adlı programdan alıntı örgü bebek battaniye modelleri ile sizlere görseller hazırladım. Bebek battaniyesi olarak geçiyor ama siz koltuk örtüsü- şalı ya da yatak örtüsü gibi modeller de çıkarabilirsiniz. Özellikle bu alttaki model bir bebek battaniyesi olmanın dışında her şeye yakışacağını söylemek isterim. Kar taneleri koyu mavi üzerinde ne kadar da şık görünmüş. Dediğim gibi her alanda kullanılabilecek bir model olmuş.

derya baykaldan kar tanesi motifli bebek battaniye.jpg


Kar tanesinden sonra yıldız motifli çok şık bir battaniye modeli duruyor karşımızda. Hem kız bebeklere hem erkek bebeklere uyabilen renklerden örülmüş bir model.

derya baykal delikli yildiz motifli bebek battaniye.jpg


Bakın aşağıdaki iki model de deryanın dünyası adlı programdan Figen Gündoğdu hanıma ait iki model. İlk olan kelebek motiflerinden oluşan çok şık bir bebek battaniyesi. Koton bir ipten 3.5 numaralı tığ ile örülmekte. Siz de bebeklerinize uygun renklerde örebilirsiniz. Onun altındaki model de aynı kişiye ait bir model. Modelin adı bülbül tükürüğü diye geçiyor. Nohut modelini bilenler biraz ona benziyor aslında. Zaman ileledikçe eski modellerin yerini hep modern ve hoş örgü modellerinin aldığını görebiliyoruz.

derya baykaldan kelebek motifli orgu bebek battaniye modeli.jpgderya baykal bulbul tukurugu modelli bebek battaniyesi.jpg


Nurgün Tezcana ait bir bebek battaniye modeli karşınızda. Bir bebek battaniyesinden başka koltuk şalı yatak örtüsü olarak değişik renklerde de örüp tercih edebileceğiniz hoş bir model.

derya baykal nurgun tezcan delikli bebek battaniyesi.jpg


Haroşa örgü ile örülmüş değişik bir teknikten yapılmış bir battaniye örneği. İçlerindeki renkli olan motifler tek tek yapılarak başlanıyor. Sonrasında bu küçük kare parçalar birleştirilerek örülen bir model. Arkadaşlarım minik bebeklerinizin minik savunmasız vücutlarını korumak size düşünüyor hem yumuşacık hem renk renk battaniyeler için bu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

deryanin dunyasi uc boyutlu bebek battaniye.jpg


derya baykal orgu cicek motifli bebek battaniye modeli.jpg
 
Geri
Üst