Derya Baykal Örgü Bebek Patikleri Bebek Bekleyenler Kaçırmayın

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Derya Baykal Örgü Bebek Patikleri Bebek Bekleyenler Kaçırmayın
Derya Baykal örgü bebek patikleri konulu yazımızda en değişik örnekleri göreceksiniz. Sizlere hepsini tanıtmaya nasıl örüldüğüne dair sahip olduğumuz kadar bilgiler sunmaya çalışacağım arkadaşlarım. Bebeklerimiz biliyorsunuz ki doğduktan sonra hassas ciltleri uzun bir süre dış dünyaya uyum sağlamakta güçlük çekerler. Ve dolayısı ile anneler olarak biz onların bu savunmasız vücutlarını koruma altına almaya çalışmalıyız. Aslında üşür diye ne kat kat giydirmeli ne de çok serbest bırakmalıyız.

İkizlerimi büyütürken kendime uyguladığım bir kural vardı ki kendimiz nasıl giyiniyorsak onlara sadece fazladan bir kat giydirmek yeterli oluyor. Bu faydalı bilgiyi de paylaşmak istedim sizlerle. Şimdi gelelim konumuza meleklerim. Bebek patikleri denince hemen girip bakasım gelir nerde görsem ilgimi çekerler. Hem çok şeker hem de ben de ikizlerim için örnek olsun diye çok bakınırım sağa sola. Sizin de ilginizi çekiyorsa bebek patikleri Deryanın Dünyasından bazı modeller derledim sizler için. Özellikle hav hav modelli bir patik var ki bittim ben ona.

Hemen söylemişken modeli de sunayım diyorum. Aynı program yayınında bunun pembelisini de görmüştüm. Renk tercihi tabi size kalmış ama şunu demek istiyorum ki kız ve erkek bebeklere uyan bir model. Zerrin Kaya imzalı bu patiğe bayılacaksınız. 3.5 numaralı şiş ve bebe yünü ile yapılan bir örnek.


derya baykal orgu ponponlu havhav bebek patigi.jpg


Çilek düğmeli bu bebek çizmesi de oldukça tatlı. Yine Zerrin Kaya modellerinden biri. 3.5 no şiş bebe yünü ipi ile örülen bir örnek. Çorap yerine de geçebilen sıcacık tutacak bir model. Aklıma gelmişken söylemek isterim. Hav hav modelli patiği beğenenler varsa anlatımını yazımızın en altındaki anlatımlı videodan öğrenebilirler.

derya baykal bebek cizme modeli.jpg


Bu alttaki patikler de çok hoş. Sibel Kavaklıoğluna ait bir model. Patiğin bilek kısımlarında krokodil örgü motifi yapılmış bence bu motifler patiğe çok hoş bir hava vermiş diyebilirim. 16 zincir çekilerek başlanan bu patik önce tabii ki alt tabandan başlanılarak örülüyor. Aşağıdaki görselde de görüyorsunuz alt tabandan başlanıldığını rahatlıkla görebilirsiniz. Diğer derya baykal bebek patik modelleri de hemen aşağıda.

derya baykal orguden bebek botu yapilisi.jpg


deryanin dunyasi orguden bebek botu.jpg


deryanin dunyasi degisik bebek patigi.jpg 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst