Derya Baykal Örgü Bere Modelleri Süslü Püslü Janjanlı Modeller

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Derya Baykal Örgü Bere Modelleri Süslü Püslü Janjanlı Modeller
Derya Baykal Örgü Bere Modelleri- Bu yazımızda da sizlere derya baykal deryanın dünyasından derleme örgü berelerle geldik hanımlar. Süslü ponponlu janjanlı kıpır kıpır her zevke uygun bere modellerini bulacaksınız yazımızda. Kış mevsimi aslında güzel bir mevsim. Özellikle ki açık hanımlar için bu şık örgü bereler kurtarıcı olabiliyor. Saç yapma derdi yok fön çekme derdi olmadan başınıza geçireceğiniz bir bere ile harika bir görünüme kavuşabilirsiniz. Şimdilerde moda özellikle kışın çok süslü taşlı süslemeli örgü şapkalar piyasadaydı. Neden kendi berenizi siz örüp süslemeyesiniz ki. Özellikle bu sunacağım ilk modele bayıldım. Önündeki taşları ile harika bir görünüm sunuyor. Sizce de öyle değil mi? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Bu modele 7 numaralı şiş ile başlayabilirsiniz. Kalın bir yün de işinizi görecektir. Model bittikten sonra dilerseniz boncuklarla dilerseniz bu tip şık aksesuarlarla süsleyerek kendinize özel hale getirebilirsiniz berenizi.


derya baykal orgu tasli bere modeli.jpg


Bu güzel taşlı modelden sonra belki sıradan görünecek bu model de ama kış için yumuşacık bir örnek. Siz farklı renklerini yaparak farklı motifler ekleyerek farklı hale getirebilirsiniz. Bu modeller beni kesmedi diyorsanız buna da çözüm var. Daha farklı örnekleri bulabileceğiniz bayanlar için örgü bere modelleri konulu yazımızı inceleyebilirsiniz.

derya baykal orgu bere modeli.jpg

Bu modele de özellikle bayıldığımı söylemek isterim. Tamamı tığ işi olan bu bere hem yetişkinlere hem çocuklara uygun bir model. Yetişkinlere yakıştığını da Derya Baykal'ın başında görerek onay verebiliyoruz :) Renkli iki adet ponponu ile çok hoş. Ponponları da tığ işi ile yapılmış görüyorsunuz. Dilerseniz bere ile uyumlu renklerde boyunluk ya da atkı da örebilirsiniz kendinize. Hatta atkı yaparsanız uçlarına berenin ucunda bulunan ponponların küçüklerinden yapabilirsiniz.

derya baykal ponponlu orgu bere.jpg


derya baykal suslu bere modeli.jpg


15 ilmek 115 cm örülmüş uzun bir örgüden bere olur mu sizce? İşte tam aşağıda duruyor. Bu bere çok pratik hanımlar. Dilerseniz bu pratik bere modelini en alttaki videomuzdan öğrenebilirsiniz.

derya baykal mor orgu bere modeli.jpg


 
Geri
Üst