Derya Baykal Örgü Panço Modelleri Bu Modeller Göz Dolduruyor

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Derya Baykal Örgü Panço Modelleri Bu Modeller Göz Dolduruyor
Derya Baykal Örgü Panço Modelleri- Derya Baykal eski programı olan Derya'nın Dünyasında yapılan çok şık panço örneklerini sizlerle paylaşmak istedim meleklerim. Hanımların vazgeçilmezleri arasında yer alan pançolar da şallar gibi özel yere sahip. Hele bir de el emeği göz nuru modeller hanımları etkiliyor gerçekten. Derya baykal örgü panço modelleri arasında da çok özel örnekler var. Derya baykal özel konuklarının çok özel tasarımları olan örgü pançolara dilerseniz bir göz atalım. İlk örneğimiz üzerinde çok model yer alıyor çok şık bir örnek. Boğazlı kısa tam kışlık bir model. Yer yer geniş ajurlara yer verilmiş. İşe giderken evde dışarda kısacası her mekanda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kışa şimdiden hazırlık yapmak isterseniz size derya baykal programından örnekler size ilham verecektir.


derya baykal kisa bogazli orgu panco.jpg


Özellikle bu rengarenk kare motifli pançoya bayıldım. Yaz kış kullanabileceğiniz harika bir örnek. Baktıkça insanın içini açıyor yok böyle bir panço.

derya baykal rengarenk kare motifli orgu panco.jpg


Bir thsirt bir pantolonla kombinleyebileceğiniz harika bir örgü panço aşağıda duruyor. Nurgün Tezcan yine harikalar yaratmış diyebiliriz. Ciddi ciddi bu püskülleri her örgüde görer oldum sanki. Gördüğünüz gibi pançomuzun kollarında da çok şık bir görünüm sergilemiş.

derya baykal kol kenarlari sacakli boyundan bagcikli orgu panco.jpg


Yine Sibel Kavaklıoğlu imzası bulunan aşağıdaki şık pançoya bayılacaksınız. Koton bir iple örülen pançonun yapılışını da şematik olarak görüyorsunuz. Bitmiş halini de ortada görüyorsunuz ya hem modeli hem üzerindeki harika motifleri hem de altlarındaki saçakları ile tam tamına bütünleşmiş şık bir panço. Şıklığınıza şıklık katmanın bir yolu da bu pançodan geçiyor belki de.

derya baykal sibel kavaklioglu altlari puskullu panco.jpg


Sırada çilek modelli bir örgü panço var. Yine Sibel Kavaklıoğluna ait bir model. Belki yetişkinlere uyacak bir model değildir ama siz çocuklarınıza bu modeli örebilirsiniz. Bu modelin yapımını yazımızın sonundaki anlatımlı videodan bulabilirsiniz.

derya baykal cilek orgu panco modeli.jpg 
Geri
Üst