Derya Baykal Örgü Supla Modelleri Tığ İşi Tutkallı Modeller

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Derya Baykal Örgü Supla Modelleri Tığ İşi Tutkallı Modeller
Derya Baykal örgü supla modelleri konumuzu incelerken özel yemek sunumları yapabileceğiniz amerikan servisi bir adı da supla olan örnekleri yazımızda inceleyebileceksiniz. Derlediğim modeller rengarenk cıvıl cıvıl yemek takımlarınıza uygun yemek masanızı daha renkli daha hoş kılarken zarif yemek sunumlarına yardımcı olabilecek. Ayrıca bu suplaları yemek masası haricinde duvarlarınıza asarak mutfakta aksesuar olarak da kullanabilirsiniz çünkü çok hoş görünümleri var. Derya Baykal eski yayın programı olan Deryanın Dünyası adlı programdan Sibel Kavaklıoğlu imzalı supla modellerini göreceksiniz yazımızda. Görünce hemen yapmak isteyeceksiniz hem şıklar hem de çok pratik yapımı gerçekten. Önce bir tığ ve koton bir ipe ihtiyacınız olacak hanımlar. Diğer ipler de oluyormuş ama koton ile daha iyi sonuç alacağınıza inanıyorum. Koton dilediğiniz gibi tutkallaşmayı size sağlayacaktır. Tutkallaşma olayı da çiçek tutkalı ile yapılıyor. Ördüğünüz suplalarınızı sert halde kullanabilmek için tutkallamak şart. Tutkallanan suplalar bir gecede kullanılır hale geliyor.


derya baykal dantel tig isi supla.jpg


Her rengini örebilirsiniz hatta özel günler ve davetler için simli iplerden parıl parıl parıldayan modelini bile örebilirsiniz. İster rengarenk ister te renk masa örtünüze ve yemek takımınıza uygun renklerde suplalar ile daha iyi bir görselliğe sahip sofralarla siz de misafirlerinizi hoş ağırlamanın mutluluğunu yaşarsınız.

derya baykal deryanin dunyasi supla modelleri.jpg

Dantel modelini isterseniz görsellerimizden alabilir isterseniz de sibel hanımın da dediği gibi evinizde bulunan bir masa örtüsü sehpa örtüsü gibi dantel örtüsünün modelini işleyebilirsiniz. Önemli olan nokta yapacağınız modelin 40cm çapında olması önemli. Bunun tutkallama işlemini ve yapımını da en altta anlatımlı videomuzdan inceleyebilirsiniz meleklerim ve değerli takipçilerimiz.

derya baykal sibel kavaklıoglu orgu supla.jpg
derya baykal tutkalli supla amerikan servisi.jpg


Bu örnekleri dediğim gibi tutkallaşmış şekilde mutfak duvarına asarak da sergileyebilirsiniz. Hele aşağıdaki renk renk yaptığınız modeller olursa duvarda renkli bir görünüm sunacaktır.

rengarenk tig isi supla ornekleri.jpg 
Üst