Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Desenli Fon Perde Örnekleri 2014

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

desenli fon perdeler, desenli fon perde modelleri, fon perdeler

Sevgili melekler, ev dekorasyonlarının en önemli detaylarından biri olan perdeler, tül, güneşlik ve fon perde olarak tasarlanıyor ve kullanılıyor. Salona ve odalara ayrı bir hava veren, zebginlik katan fon perdeler mobilya ve döşemelerle uyumlu olabildiği gibi sade mobilyaların renginde desenli olarak kullanılabiliyor. Genelde country tarzın benimsendiği mekanlarda bol çiçekli olarak seçilen fon perdeleri için sizlere bazı örnekler sunuyoruz. Salonunuz, yatak ya da oturma odanız için işte sezonun en güzel desenli fon perde modellerinden bazıları...

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    Eki Görüntüle 37617 < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Desenli Fon Perde Örnekleri 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fon Perdeler

Fon Perdeler

perde fonları Fon olarak kullanılabilecek güzel perdeler.
  2. Japon fon perde modelleri

Japon fon perde modelleri

Kendi evimi dekore ederken tanıştım bu fon perde çeşidiyle. Salon için zebra perde seçtim ama çok boş durdu salonda. Yanlarını doldurmak lazımdı. Ama salonumuz çok klasik değil o yüzden klasik bir fon perde olmazdı. Bende araştırma içine girdim ve bu japon fonları gördüğümde işte bu dedim. Her gelen misafirimin ilgisini çekiyor bu fonlar. Zebra perde ile de çok iyi uyum sağlıyor.
  3. Çok şık Desenli Fon Perde Örnekleri burada melekler!

Çok şık Desenli Fon Perde Örnekleri burada melekler!

Desenli Fon Perde Örneği Desenli Yeni Fon Perde Örnekleri Perdelerini yenilemek isteyen tüm Melek'lerimize ve salonunda ya da evinde şıklık ve yenilik yaratmak isteyen tüm misafirlerimize, bu sayfamızda şık bir salon dekorasyonu için kendi başına bile muhteşem bir şıklık yaratan desenli fon perde modelleri sunuyor ve sizleri 2012 perde modası trendleriyle başbaşa bırakıyoruz Melek'ler....
  4. Farklı fon perde modeli

Farklı fon perde modeli

fon perde örnekleri Perde modelleri Özellikle salon dekorasyonlarına ayrı bir şıklık katacak yuvarlak hatlı fon perde modeli, farklı görünümü ile misafirlerinizin de beğenisini toplayacak.
  5. Damask Desenli Perde Modelleri İle Kaliteli Ortamlar

Damask Desenli Perde Modelleri İle Kaliteli Ortamlar

Modern Damask Perde Modelleri Yeni Sezon Damask Perde Modelleri En Yeni Damask Perde Modelleri Damask desenli perde modelleri ile salonlarınızda ya da odalarınızda kaliteli görünümler yakalamaya ne dersiniz? Tül ya da kalın perde modeli çeşitlerinde uygulanan damask desenler arasında yer alan en kaliteli perde modellerini bir araya getirerek sizlerle paylaşmak istedim. Böylece damask perde...

Sayfayı Paylaş