1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Desenli kupalar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzeller...Emeğine sağlık canım

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hepside çok şirinler:)paylaşım için teşekkürler.

Desenli kupalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AVrupa Kupalarında Türk Takımları

AVrupa Kupalarında Türk Takımları

avrupa kupalarında türk takımları türk takımlarının aldığı kupalar AVRUPA KUPALARI'NDA TÜRK TAKIMLARI Bayanlar TARİH KUPA TAKIM YER DERECE 1980 Şampiyon Kulüpler Eczacıbaşı Türkiye 2 1984 Şampiyon Kulüpler Eczacıbaşı Almanya 4 1984 Avrupa Konfederasyon Ankara Pazarları Almanya 4...
  2. Bizim hiç kupamız olmadı ANNE

Bizim hiç kupamız olmadı ANNE

benim neden kupam yok - Bana Türkiye Kupası'nı anlat dede - Bizim hiç kupamız olmadı evladım Aslan amcana sor onu *************************** -Abi Volkan futbolu bırakıp kingbox salonu açacakmış!... -FB'nin aldığı en değerli kupa ,çünkü şuan ANTİKA Soru: Fenerbahçeli genç taraftarların en cok kullandıkları cümle nedir? Cevap: Bana Türkiye Kupasını anlatsana dede... Soru: Türkiye...
  3. Cici gülen kupalar

Cici gülen kupalar

Meleklerim şunun ciciliğine bakın... Her eve lazım... Gülen kupalar... :laugh:
  4. Ben kupalardan birşey içmeye korkarım:)

Ben kupalardan birşey içmeye korkarım:)

Kupa modelleri Değişik kupalar doğayı çok seviyorum ama hayvanlardan korkuyorum nedense. Eşimde hayvanları çok sever. özellikle hamster sevenlerden. Evimize hamster almak istiyorda ben izin vermiyorum. Ben o minik fareciği sokmam evime korkarım çünkü. Bu hayvan figürlü kupalardan da korkarım birşey içemem ben onlardan:)

Sayfayı Paylaş