Deste Katina'nın Aşk Falı *Bilgidir-Bakım yapılmaz*

98 2
46 1
24 2 ben suan sevdigim insanla ayriyim bana geri donecekmi onun niyetine yazdim ben başakj o boga burçlu iljk defa bajktiriyorum

canım erkek arkadaşının sana geri dönmesi için koyduğu şart senin değismeni istemesi...bi takım huylarının yada drumunun değişmesini istiyor erkek arkadaşın...eğer değiştirirsen ve bu ona ikna olursa bir barışma gözüktü

ben de çejktim bi sitden bu jkartlardan 1.kalif 2.the heart 3.the opium yorumlarmisiniz lutfenn

siteden çekilen kartlarla falın doğruluğu ne kadar sağlam olur bilmem ama sizde bir ayrılık gerçekleşmiş yada gerçekleşicek fakat sevgi çok kuvvetli olduğundan bi takım zor günler geçirilcek hiç geçmicekmiş gibi dursada geçicek ve unutmaya başlıcaksınız aslında sandığınız çok büyük bir aşktan ziyade ciddi bir alışkanlık
dediğim gibi sadece çıkan kartarı yorumladım ne kadar doğru olur bilemem

ben suan sevdigim insanla ayriyim bana geri donecekmi sorusu benim içinde geçerli.
seçtiğim numaralar
98---1
12---2
88---3

aklımda bir kişi var onun için niyet ettim bana karşı düşünceleri nedir?ondan haber alabilecekmiyim? teşekkürler.

14-1
52-2
48-1

aklımda bir kişi var onun için niyet ettim bana karşı düşünceleri nedir?ondan haber alabilecekmiyim? yorumunuza çok ihtiyacım var . şimdiden teşekürler..

64-1
66-2
48-1

Son düzenleme:
ablacım banada bakarmısın lütfen ablacım ben özlem daha öncede msj yazmıştım ben sevdigilimle ayryım onunla tekrar barışacakmıyız bakarmısın ben 11 nisan 1982 hakan 15 ocak 1982 dogumlu lütfen abla

Geri