DezPack Nedir ? Dezpack yorumları

Uzman SühaN

Administrator
DezPack Nedir ? Dezpack yorumları

DezPack Nedir ? Dezpack yorumları

Zayıflama nın yolları,zayıflama yöntemleri arama motorun da en sık aranan kelimeler.Ve bu kelimelere karşılık çıkan sonuçlar,hızlı zayıflamanın yolları,zayıflatan kürler,zayıflatan diyetler vs.Son günler de , DezPack diye bir ürün piyasaya sürülmüş.Fazla kiloların dan şikayetçi olanlar hemen ürünü araştıramaya ve kullanmaya başlamış.Yorumlara bakılırsa hayli başarılı sonuçlar var., DezPack nedir detayları sizlerle paylaşıcaz öncesi ; Fazla Kilolardan Kurtulmanın 8 yolu , Diyetisyen ile kilo vermenin faydaları adlı konularımızı da incelemenizi öneriyoruz.


Kilo sorunu olan bir çok insan bilmelidirki fazlalıklardan kurtulmanın yolu önce diyet sonra egzersizdir.Bu dediğimiz iki şıkkın dışında bazı durumlarda kilo almayı elverişli hale getirebilir.Bu yüzden öncelik bir beslenme uzmanına görünmek ve buna göre bir yol izlemek .Şimdi gelelim son günlerde hayli popüler olan zayıflatma iddiası olan , DezPack hakkında bilgiler vermeye.Efendim , DezPack tamami ile doğal bir içeriğe sahip kilo kontrol ürünü.İçeriğin de doymuş,doymamış yağ asitleri,vücut için gerekli olan karbonhidratlar,proteinler vitaminler var.Ürünün iddiası vücuttaki kasların yapısına zarar vermeden,sağlıklı bir şekilde kilo verme.Biliyorsunuz ki bir çok insan sadece diyet yaparak zayıflıyor ve vücudun görünüründe sarkmalar oluyor.Özellikle de kol ve bacaklarda olan bu sarkmaları bu ürün engelliyor kas oranına zarar vermeden ideal görünüme kavuşma sloganıyla.Ayrıca diyet programın da görülen halsizlik gibi komplikasyonlarıda ürünü kullanırken yaşamıyorsunuz.Nedeni içeriğinde bulunan yukarda saydığımız karbonhidratlar,proteinler vitaminler vs.Sabah DezPack ile ilgili sitemize ulaşan sorudan yola çıkarak ürün hakkında araştırma yaptım.Bir çok kullanıcı üründen hayli memnun ve olumlu sonuçlar almış.Ürün ile ilgili tüm detayları sizlerle paylaşıyorum. DezPack kullanan var ise olumlu yada olumsuz tüm yorumları bu başlık altın dan paylaşabilir.


DezPack Nedir.jpg

Dez Pack Nedir ?

DEZ PACK Diyet Seti Başlangıç ve Devam ürünlerinden oluşan 16 gün kullanım için hazırlanmış toplam günlük diyetin yerini alan üründür. Başlangıç ürünü 2 gün, devam ürünü ise 14 gün kullanılmaktadır. Ürünlerini yağsız süt veya yoğurt ile tüketebilirsiniz.

Dez Pack İçeriği

Protein, Karbonhidrat, Katı Yağ, Doymuş Yağ Asitleri, Doymamış Yağ Asitleri, Çoklu Doymamış Yağ Asitleri, Diyet Lifleri, Sodyum, Potasyum, Kalsiyum, Fosfor, Magnezyum, Demir, Çinko, Bakır, İyodin, Manganez, Selenyum, Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin K, Vitamin C, Vitamin B1, Vitamin B2, Niyasin, Vitamin B6, Folik Asit, Pantotenik Asit, Vitamin B12, Biyotin, Ekmek birimleri.
*Her 100 gr için ürünün kalorisi: 498 kJ (119 kkal)


Protein: Protein bütün hücrelerin yapı taşıdır. Çocukların da yetişkinlerin de belirli oranda proteine ihtiyacı vardır. Hücre içi ve hücre dışı sıvıların da dengede tutulmasını sağlar. Bir yetişkinin günde alması gereken protein miktarı kilo başına 1 gr’dır. Yani 90 kg olan bir bireyin günde 90 gr protein alması gerekir. Diyet yaparken, vücudumuzun ihtiyacı olan başlıca yapı taşlarından birisidir.
Karbonhidrat: Vücudumuz aldığımız besinlerden enerji üretir. Fakat vücudumuzun başlıca enerji kaynağı karbonhidratlardır. Bununla birlikte fazla karbonhidrat kilo alımına sebep olur. 1 gr karbonhidrat 4 kalori enerji kazandırır. Diyet uygularken de vücudumuzun belirli oranda enerjiye ihtiyacı vardır.


Niyasin: Vücudun karbonhidratı kullanmasına yardımcı olur. Cilt sağlığı için gereklidir. Sinir sisteminin düzenli çalışmasına yardım eder. Hazmı kolaylaştırır, metabolizmayı hareketlendirir. Kolesterolü düzenlemesi açısından son derece faydalı vitaminlerden biri olan Niasin, kalp hastalıklarını önler.

Katı yağ: Katı yağlar beslenmede büyük yer tutan, besin değeri yüksek yağlardır. Diğer yağ gruplarına oranla daha tok tutar.

Yağ asitleri: Yağ asitleri günlük hayatta olduğu gibi diyet yaparken de vücudumuzun en büyük ihtiyaçlarından birisidir. Yağ asidinin bir çift hidrojen atomundan fazlası eksik ise, yağ asidi çoklu doymamış yağ asidi olarak adlandırılır. Çoğu bitki yağlarında yüksek miktarlarda bulunmaktadır. Çoğunun kan kolesterolü seviyesinde herhangi bir etkisi olmamakla birlikte diyette doymuş yağ asitleri ile yer değiştirirse faydalıdır. Bununla beraber balık yağında çoklu doymamış yağ asidi olarak adlandırılırlar. Bu yağ asitleri kolesterolü düşürmeye yardımcı olurlar ve bu nedenle faydalıdırlar.


Biyotin: Yağ asitlerinin yapımına yardım eder, sonra bunları karbonhid¬ratlarla birlikte yakarak enerji sağlar.

Diyet lifleri: Lif karbonhidrat içeren yiyeceklerde, sebze ve meyvelerde bulunmaktadır. Bunlar suda çözünülebilen liflerdir. Suda çözünmeyen lifler olan arpa, buğday, kepek ve kepekli prinçte bulunan lifler diyet yaparken çok daha önemlidir. Bu tür lifler suda çözünmediği için şişer ve tokluk hissi verir. Ayrıca bağırsakları temizleyerek sindirimi de kolaylaştırırlar.


Sodyum: Vücudun asit-baz dengesini ayarlamakta yardımcıdır. Aynı zamanda vücutta su tutulmasını sağlar. Sodyum vücuttan terleme ve idrar yoluyla atılmaktadır.


Potasyum: Kasların faaliyetlerinde önemli bir yer tutar. Potasyum aynı zamanda, hücreler içindeki ozmotik basıncın korunmasına katkıda bulunarak hücre içindeki sıvının dışa kaçmasının önlenmesini sağlamaktadır.Kalsiyum: 70 kg’lık bir vücudun 1.2 kg’ı kalsiyumdur. Bu raka¬mın % 99′undan fazlasını kemikler ve dişler oluş¬turur. Kalsiyumun kemiklerin yapısında yer alma¬sı kadar bazı hücresel etkinliklerdeki rolü de ya¬şam açısından önemlidir. Sinir ve kas fonksiyon¬ları, hormonal etki mekanizması, kanın pıhtılaş-ması hücresel hareketlilik ve benzeri birçok önemli olayda kalsiyumun hayati görevleri vardır.

Folik Asit: Folik Asit; alyuvarların oluşumundaki temel bileşendir ve enerji üretiminde önemlidir. Onu uygun hücre bölünmesi ve kopyalanmasında temel öğe yapan DNA ve RNA sentezlerinde bir koenzimdir.

Selenyum: Sağlıklı bir hayat için gerekli bir mineraldir. Antioksidan özellikleri vardır. Protein ve DNA sentezine katkıda bulunur. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiğini, karaciğer ve troit bezinin daha iyi çalışmasını sağladığını, iyi kolesterolü arttırdığını gösteren bulgular vardır.

Magnezyum: Vücutta protein sentezlenmesinde, sindirimde ve besinlerden enerji üretilmesinde görev alan önemli bir mineraldir.

Fosfor: Proteinlerin sentezlenmesi, enzimler ve hücrede enerji üretimi ile ilgili kimyasal olaylara katılır.

Pantotenik asit: Vücutta depolanamayan ve suda eriyen bir vitamindir. Karbonhidrat, yağ ve protein metabolizması için gereklidir.

Vitamin B12: Doğru sindirim, besinlerin alınması, protein sentezi, karbonhidrat ve yağ metabolizması için gereklidir.

Vitamin B6: Beyin fonksiyonları, protein sindirimi ve hormonların üretimi için gereklidir. Cinsel hormonları dengeler. Depresyon ve alerjik reaksiyonlara karşı etkilidir.B2 Vitamini: Karbonhidrat, protein ve yağların enerjiye dönüştürülmesinde yardımcıdır ve antioksidan etkisine sahiptir.

B1 Vitamini: Karbonhidrat metabolizmasında rol oynar. Karbonhidratları parçalayarak vücuda enerji temin eden glikoza dönüşmesini sağlar.

C Vitamini: Bu vitaminin başlıca görevi bağlarını tutan ana protein maddesi olan kolajeni üretmek ve bağışıklık sistemi, sinir sistemi, hormonlar ve besinlerin emilimi fonksiyonlarına destek olmaktır.

K Vitamini: Kanın pıhtılaşmasında görev alan vitamin olarak öne çıkar ve en önemli görevi de budur, yani kanın pıhtılaşmasını sağlamasıdır.

D Vitamini: Kalsiyum ve fosforun sindirim yollarında kullanımı ve emilimi için gereklidir.

E Vitamini: Yağda çözünen önemli bir antioksidandır ve özellikle hücre zarları ve lipoproteinlerde önemli antioksidan işlevler görmektedir.

A Vitamini: Bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek cilt sorunlarını engeller. Ayrıca sindirim sisteminde oluşan ülserleri tedavi eder.

DEZ PACK Devam İçeceği içeriği: Protein, Karbonhidrat, Katı Yağ, Doymuş Yağ Asitleri, Doymamış Yağ Asitleri, Çoklu Doymamış Yağ Asitleri, Diyet Lifleri, Sodyum, Potasyum, Kalsiyum, Fosfor, Magnezyum, Demir, Çinko, Bakır, İyodin, Manganez, Selenyum, Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin K, Vitamin C, Vitamin B1, Vitamin B2, Niyasin, Vitamin B6, Folik Asit, Pantotenik Asit, Vitamin B12, Biyotin, Ekmek birimleri.

Her 100 gr için ürünün kalorisi: 290 kJ (69 kkal)

Programının Hedefi Nedir?

Programın asıl hedefi vücuttaki kas oranına zarar vermeden ideal görünümünüze kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.
Ayrıca yeme ve içme tarzınızı düzenlemenizi ve verdiğiniz kiloyu tekrar almamanızı hedefliyoruz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst