Dhea Biosteron kullanıp yumurta rezervi artanlar varmı

• Konbuyu başlatan bebeksevdalısı
  • Başlangıç tarihi
B

bebeksevdalısı

Forum Okuru
Dhea Biosteron kullanıp yumurta rezervi artanlar varmı
Ben bir süredir yumurta rezervim az olduğu için doktorum bu ilacı verdi bana sadece 4 yumurtam olgunlaşıyor bu ilacı kullanıp yumurta rezervi artan oldu mu çok bebek istiyorum 3 yıldır bebek için uğraşıyoruz aşılama yaptık tutmadı tüp bebek mi yaptıracağım yoksa o da tutmazsa diye çok endişeliyim.

Benimde yumurtlama sorunum var.Bu ürün hakkında bir çok yorum okudum. Yorumların nerdeyse hepsi çok olumlu.Bende kullanmayı düşünüyorum.Kullananlar yorum yaparsa sevinirim

Merhaba 2017 temmuzda 38 yaşında evlendim. 2018 ocak ayında bebek denemelerimiz başladı. Yaşımızdan dolayı endiseliydik. Nisan ayında daha fazla dayanamadım ve tup bebek merkezine gittim. Doktor bey o kdr olumsuz konuştu ki eşimle tek kelime edemedik ve tup bebek konusunda istekli olacagimiza pes edip sessiz kaldik. Biz sessiz kalınca doktor biostreron ve vitamin ilaclari yazdi. Kullanin belki olabilir dedi. Moral bozukluğu ile ilaçları kullanmaya başladım. Yanılmıyorsam 25 gün kullandım ve adet gecikmesi oldu. Hic inanmayarak evde test yaptim pozitif cıktı. 3 defa Kan testi için hastaneye gittim yavaş yavaş değerlerim arttı ve nihayet 5 hafta sonunda hamileliğim ultrasonla kesinleşti. Şu an 10 haftalik oldu. Bu ilaç bende ilk denemede işe yaradı. Ilaci kullanırken zorlandım sarsıcı bir etkisi oldu ilk hafta. 8 saatte 1, 3 tablet kullandım. Dilerim herkes ve ben de sağlıkla bebeklerimizi kucagimiza alabiliriz.

Matilia öncelikle hayırlı uğurlu olsun..bende geç evlendim 37 yaşı da şu anda 41yaşındayım.biesteron kullanıyorum 3 aydır.. bunun yanında doktorun size bunun yanında vitamin verdiğini söylüyorsunuz.. hangi vitamini verdiğini öğrenebilir miyim..ve ayrıca cidenin değeriniz düşük öldüğü için mi verdi yoksa hamilelik için belli yardımcı takviye vitaminler mi..

Matilia öncelikle hayırlı uğurlu olsun..bende geç evlendim 37 yaşı da şu anda 41yaşındayım.biesteron kullanıyorum 3 aydır.. bunun yanında doktorun size bunun yanında vitamin verdiğini söylüyorsunuz.. hangi vitamini verdiğini öğrenebilir miyim..ve ayrıca cidenin değeriniz düşük öldüğü için mi verdi yoksa hamilelik için belli yardımcı takviye vitaminler mi..
Biostreon dâhil 6 ilaç kullandım. 300.000 lik D vitamini, B12 vitamini, 2 farklı multivitamin ve mineral hapi 1 tanede yumurta olgunlastirici hap. Şu an kızım 5 buçuk aylık oldu.

Biostreon dâhil 6 ilaç kullandım. 300.000 lik D vitamini, B12 vitamini, 2 farklı multivitamin ve mineral hapi 1 tanede yumurta olgunlastirici hap. Şu an kızım 5 buçuk aylık oldu.
Elimde anti muleryen hormon testi vardi doğurganlığı gösteren kaçtı rakam hatırlamıyorum ama iyiydi o test sonucu. Bir kadin dogumcuya yorumlatmıştım onceden. Bu doktora onu gösterdik bu testler yanıltıcı birşey ifade etmiyor benim için dedi. Ben şok oldum. Yani bizi tüp bebeğe yönlendirmek için böyle konuşmuş olmalı. Kader kısmet işte size tüp bebek yapalim diyince öylece kala kaldık konusamadik oda çarçabuk bu ilaçlari yazdı gönderdi bizi. Saat akşam 8 di ve sirada bir suru cift vardi. Hâlâ inanamıyorum kızım kucağımda. Allah herkese nasip etsin bu duyguyu. Eğer orda Tamam başlayalım tup bebek denemelerine desem kim bilir nasıl bir kader cizilecekti. Allahtan bol şans da diliyorum herkes için. Sağlıklı sihatli nur topu gibi bebekleriniz olsun. Tabi o doktordan da Allah razi olsun. Herşeye rağmen şifa bulduk kızımızı kucağımiza aldik. Darısı sizlerin başına inşallah.

Merhaba 2017 temmuzda 38 yaşında evlendim. 2018 ocak ayında bebek denemelerimiz başladı. Yaşımızdan dolayı endiseliydik. Nisan ayında daha fazla dayanamadım ve tup bebek merkezine gittim. Doktor bey o kdr olumsuz konuştu ki eşimle tek kelime edemedik ve tup bebek konusunda istekli olacagimiza pes edip sessiz kaldik. Biz sessiz kalınca doktor biostreron ve vitamin ilaclari yazdi. Kullanin belki olabilir dedi. Moral bozukluğu ile ilaçları kullanmaya başladım. Yanılmıyorsam 25 gün kullandım ve adet gecikmesi oldu. Hic inanmayarak evde test yaptim pozitif cıktı. 3 defa Kan testi için hastaneye gittim yavaş yavaş değerlerim arttı ve nihayet 5 hafta sonunda hamileliğim ultrasonla kesinleşti. Şu an 10 haftalik oldu. Bu ilaç bende ilk denemede işe yaradı. Ilaci kullanırken zorlandım sarsıcı bir etkisi oldu ilk hafta. 8 saatte 1, 3 tablet kullandım. Dilerim herkes ve ben de sağlıkla bebeklerimizi kucagimiza alabiliriz.
Merhaba bişey sormak istiyorum. Bende biosterone yeni başladım. Ama tüp bebek tedavisine başladık 2 defa yumurta boş çıktı ondan sorna doktor verdi. Yumurta sayısı ve kalitesinde gerçekten işe yarıyor mu. Ü9

Merhaba biosterona amh düşük oldugu için ve yumurta boş çıktığı için verdi yeni kullanmaya başladım. Gerçekten işe yarıyormuş. Defa yumurta toplama oldu 2 side boş çıktı.

Selamlar Sevgili Fatoş, Doktorun verdi ise boş çıkan yumurtaların gelişmesi ve oluşması için vermiş onu. Tabiki arttırıyor. Onun haricinde bebek istiyor isen sana düşen bazı şeyler var hayatım. Aşağıda konuları veriyorum sana. Yumurtaları arttıracak şifalı kürler bitlire var incele ve mutlaka özellikle incir kürünü kullan hayatım.

Geri