Diaformin 850 mg kullananlar yorumları

K

Kayraaaaa

Forum Okuru
Diaformin 850 mg kullananlar yorumları
Diaformin 850 mg kullananlar yorumları melek kadınlar kulübü Slmmm Arkadaşlar 1 hafta önce doktora gittim insülin direnci için diaformin 850 mg verdi kilo vermeliymişim en fazla 60 kilo olmalıymışım şımşımşımmmmmmm doktor derdime bir çareeee :))) yahu bu beni afedersiniz ama ishal yaptı yaaaa 1 haftadır tuvalet bekçisi oldum artık bizim herif beni tiiiyee alıyor tuvaletin önünde görüyor 1 lira verip geçiyor kızlar bu ishal devam edecek mi kilo verdiniz miii ishalden bihallll oldum yaaa adam dalga geçiyor senin motor duman atıyor sana sekman atmak lazım diyor benim öküzcüğüm , sekman ne dedim sevgili internet ustana sor deyip kahkaha attı yaaaa ishalden bihal olanlar ve kilo verebilenler yazsın ne olacak böleeee

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya allaşkına nereden duyuyorsunuz diaformini yok zayıflatıyor yok bilmem ne yahu arkadaşlarım halen akıllanmadınız mı doktor tavsiyesi haricinde bu ilaçları kullanarak zayıflamanın mümkün olacağını düşünmüyorum. Yanii buna doktorunuzun karar vermesi lazım. Kilonuz var ise boğazı kısacaksınız ve mutlak suretle spor yapacaksınız. Kafanıza göre allaşkına ilaç alıp kullanmayın hele doktor kontrolü olmadan vallahi delisiniz yaaa ben yerinizde olsam kullanmam doktora sormadan aspirin bile almam :) Bu arada o sekman cümlesini sizinle eşleştiren öküze de selam olsun hahaha

Geri