1. sevilaycik

sevilaycik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Diane35 kullananlar yardım lütfen

Konu, 'Cilt Hastalıkları' kısmında sevilaycik tarafından paylaşıldı.

Slm arkadaşlar bayadır sivilce sorunu çekiyorum bununla birlikte bacak kısımlarında tüylenme sorunumda var.doktor diane 35 kullanmamı önerdi 20gündür kullanıyorum ama sivilceler arttı sanki.. sivilce için doğum kontrol hapı kullananlar acaba ne zaman etkisini göstermeye başlar bu ilaç..çok moralim bozuk..cevap bekliyorum melekler :((

Diane35 kullananlar yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. primolut N ilaç kullananlar yardım lütfen.

primolut N ilaç kullananlar yardım lütfen.

Merhabalar kızlar ben adet düzensizliği çekenlerdenim. Dokdorum bana iki üç gün kullanmam için Primolut N denilen bir ilaç verdi bu ilacı kullananlar oldu mu ne işe yarıyor adetimi düzene mi sokacak bu ilaç ? Birde acaba bu ilacı kullananlar da adetler düzene girdi mi ?
  2. Mert cy677 hetorozigot kullananlar yardım lütfen

Mert cy677 hetorozigot kullananlar yardım lütfen

Kızar merhabalar daha önce bahsetmiştim 4 ay önce 3.5 aylık bebeğimi karnımda ölmesi sonucu kaybetmiştim normalde doğumla alındı bebeğim çok zor günler geçirdim malesef ama hakkımda hayırlısı buymuş demekten başka çarem yok Nisan 2016 da eşimle genetik inceleme için kan verdik araştırma hastanesine yeni çıktı sonucumı bnde mart c667 hetorozigot çıktı kan pihtilasmasiymis doktorum gebe...
  3. Ella hapı kullananlar kullanıcı yorumları lütfen yardım

Ella hapı kullananlar kullanıcı yorumları lütfen yardım

12 Eylül tarihinde ella kullandım. Ay sonu 27 eylülde ağrısız bir kanamam oldu sonrasında kahverengi leke olarak geldi 1,5 gün sürdü. Ekim sonu adet dönemim olmasına rağmen olmadım. Ekim ortasında test yaptım 2 defa negatif çıktı. Ella bu şekilde düzensizlik yapar mı ?
  4. Çamaşır kurutma makinesi kullananlar yardım lütfen

Çamaşır kurutma makinesi kullananlar yardım lütfen

Arkadaşlar benim çamaşır kurutacak çok yerim yok balkonlardan biri uygun değil birini de kapattık asmakta güçlük çekiyorum içeri çamaşırlık attım ama orada da kurumak bilmiyor acama çamaşır kurutma makinesi kullananlar var mı memnun iseniz hangi marka kullanıyorsunuz?
  5. klomen kullananlar yardım lütfen

klomen kullananlar yardım lütfen

Kızlar 2 yıllık evliyim artık benim de bebeğim olsun istiyorum klomeni ikinci kez kullanışım olacak birincisinde tutturamadık klomenle sizce hamile kalabilir miyim? Yoksa kullanmadan direk aşılama ya da tüp bebek mi denemeliyiz? Ayrıca duphaston birlikte kullanmaya başlıcam tavsiyeleriniz varmı kızlar?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş