1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Diaspora Üyeliği Nasıl Yapılır?

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  diaspora üyeliği nedir nasıl yapılır hangi linkten üye olunur ile ilgili bilgiler burada melekler Son zamanlarda twitter ile renklenen sosyal paylaşım ağlarına bir yenisi daha eklendi melekler :) Bu yeni sosyal paylaşım sitesinin adı ise Diaspora.Diasporaya üyelik davetiye yoluyla gerçekleşiyor melekler :) Davetiye almak ise çok sabit vereceğimiz linki tıklayın,altta ki davetiye için kaydol kutucuğuna e-mail adresinizi yazın ve davetiyeniz gelsin :tik:

  BURADAN DAVETİYE İSTEYEBİLİRSİNİZ :)


  < Konu Resmi..>


  Global pazarın en önemli sosyal ağ sitesi olarak karşımıza çıkan Facebook, Google +’nında bu pazara dahil olmasıyla birlikte oldukça hızlı bir gelişim içerisine girmiş ve yeniliklerini ardı ardına sunmaya başlamıştı. Google +’nın sosyal ağ sitesi pazarına girmesiyle birlikte yeniden şekillenen sosyal ağ sitelerine bugün itibariyle bir yenisi daha Diaspora ismiyle birlikte eklenmişti.

  Facebook’a rakip olarak gelen Diaspora, Google +’da olduğu gibi ilk olarak davetiye sistemiyle birlikte Alpha aşamasında yayına başladı.


   
Diaspora Üyeliği Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. üyelik nasıl iptal oluyor

  üyelik nasıl iptal oluyor

  hic arkadaş bulamadım
 2. Branch Üyeliği Nasıl Yapılıyor Bilgiler Burada

  Branch Üyeliği Nasıl Yapılıyor Bilgiler Burada

  Branch Üyelik almak Branch üyeliği Ortaklarından birinin Türk olduğu Branch sosyal paylaşım ağını daha önce hiç duymamışl olabilirsiniz melekler. Türk genci Cemre'nin, Twitter’ın kurucularını da yanına ortak alarak “Twitter Killer” ya da “anti-twitter” benzetmesi de yapılan yeni sosyal medya sitesi olan Branch üyeliği için tüm bilgiler bu sayfamızda... Branch'ta amaç nedir?...
 3. turbobit üyeliği nasıl iptal ettirilir

  turbobit üyeliği nasıl iptal ettirilir

  Slm turbobit üyeliği nasıl iptal ettirilir, acil cevap !!
 4. morpa kampüs üyelik kartını nasıl alabiliriz?

  morpa kampüs üyelik kartını nasıl alabiliriz?

  İkizlerime morpa kampüsün faydalı olacağını düşündüm ve üyelik yaptırmaya karar verdim.Yalnız bu şifreli üyelik kartını nerden ve nasıl temin edeceğim yardımcı olurmusunuz?
 5. Skype Üyelik İptalini Nasıl Yapabilirsiniz?

  Skype Üyelik İptalini Nasıl Yapabilirsiniz?

  Bu konu; Skype Üyelik İptalini Nasıl Yapabilirsiniz hakkında biligler vermektedir. Sevgili melekler, sosyal paylaşm ağları kullannaların merak ettikleri ve bazen uygulamak istedikleri konulardan biri hesap silme işlemleridir. Eğer siz de bir skype kullanıcıs iseniz hesap silinme hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu yazımızda anlatacağımız bilgilerle üyeliğinizi iptal ettiremez...

Sayfayı Paylaş