Dienomet kullananlar adetim gecikti yardım lütfen

Miniko85

Üye
Üye
Dienomet kullananlar adetim gecikti yardım lütfen

Dienomet kullananlar Dienomet ne işe yarar ?

Merhaba ben dıenomet diye bir ılac kullanıyorum ve adetim de taö 25 gun gec tı evliyim bir senelik adetin 12 gunu idrarda gebelik testi yaptım ama tek cızgı cıktı bu ilacı kullanan varmı yada bu ılac ne GB tan etki yapar adet gecikmesi veya olamam GB bıseyler soz konusu olur mu her hangi bir fararrı olur mu bırde detaylı ulturısan cekımınde rahim egrılı belli olur mu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selemlar Miniko, hayatım bu ilacın prospektüsünü buradaki LİNKTEN inceleyebilirsin. Sormak istediğim şey şu bu ilacı kendi başına mı karar vererek kullandın doktor mu verdi bunun cevabını ver bir de net olarak neyi soruyorsun hayatım.

Selemlar Miniko, hayatım bu ilacın prospektüsünü buradaki LİNKTEN inceleyebilirsin. Sormak istediğim şey şu bu ilacı kendi başına mı karar vererek kullandın doktor mu verdi bunun cevabını ver bir de net olarak neyi soruyorsun hayatım.
Yok Dr verdi bu ilacı bana normalde adet duzensızlıgı ıcın verdi son kutuda adet olmadım onun İcin kafam karısıtı ıkı kutuda daha once kullandım adet zamanında olmus tum

Merhaba abla bugun Dr gittim kulladıgım ılac bıttı ama adet olmadım dıe beni ulturasona aldı baktı rahmin kalınlasmıs baya bu ara adet gorursun ormezsen 3 gun bekle bir adet sokturucu verdi de ramazan denk geliyor gunde 3 kere ıcılıyor mus ıkı kere ıcsem bısey olur mu bırde bir gttım detaylı ulturason temiz dedı bunseferde sey dedi bakıp ulturasona polıkıst var dedi ben anlamdım nasıl oluyor boyle bırde netten bakıyorum o polıkıst sendromuna bende hıc bir belirti kesinlikle yok o nasıl oluyor verdıgı adet sokturucu ılac da tarlusal dıe bir ılac
Hayatım ne desek yanlış olur. Durumu doktorunla görüşmen gerekiyor hayatım.

Geri