diğer yarım gidiyor...

Bakmayın güldüğüme dokunmayın...! Ağlarım....
çaresizim... Içime akar tüm göz yaşlarım!:18:

yazdıklarını okuduğumdan az çok biliyorum yaşadıklarını hatta senin yaşadığının aynını bi arkadaşım yaşadı. tam 15 ay bekledi çocuk geldi 1 hafta sonra ben seni üzerim diyip bıraktı aradan aylar geçti farklı illerdeler ama hala onu düşünüyo. sen yeni bi yerde yeni bişle sıfırdan başlamışsın ve uzun zaman olmuş. ona söylediğim bi laf var onla olsaydın üzülücektin gerçekten başkalrını tanımaya şans var senin halinden durumundan haberi bile olmayan olsada takmayan biri için üzülmeye değmez zaman geçiyo aşkı sevilmeyi yaşamak varken niye değmicek biri için kendni mahrum bırakıp hala üzülüyosun? bence sende dene :) kolay olmıcakdır tabiki ama kendine bi şans vermeden de bilemezsin. asla çivi çiviyi söker mantığında biri diilim ama değerini bilmeyenler için hayatı mahvetmeye değmez... :)

[video=youtube;hO-UN36Es20]

SENİ ÇEKTİM İÇİME
HAVA DİYE, 'SEN' DİYE DİYE..
SINIRLARI ZORLADIM
BİTME DİYE, DÖN DİYE DİYE...
Seni buldum içimde
Yara diye, sar diye diye
Zamanları topladım
Al diye, kal diye diye
Zamanı durduran yok
Çığlıklar akıttım duyan yok
Yok öyle biri, kimse yok
Saklayın beni
Örtün üstüme çiçekleri
Halim yok, halim yok

Bir şeyler saklı içimde
Sınırlar var, bilmem ki niye niye
Resimler eski halinde
Saklayın beni
Örtün üstüme çiçekleri
Halim yok! :cry: :cry:

seni çook özledim be güzel gözlüm herkesten herşeyden ÇOK!

aralıkda gelicek sevgilim :deli: şafakları ona göre düşmeye karar verdik başka türlü bitmicek yoksa :hıms:
şfk:80 :asskim: :asskim:

Son düzenleme:
sağol canım :D

aşkımmm benim sesini duymak bile rahatlattı :asskim: geçti içimdeki sıkıntı :) gene senle çözümlendi herşey güzel gözlümmmmmm iyi ki varsın
:asigim: :hıms:

Geri