diğer yarım gidiyor...

off pazartesi belli olucak ne zaman gidiceği ya salı göndericem ya çarşamba :uhu: durup durup o bana sarılıyo ben ona... nası ayrılcam bilmiyorum :uhu: güldürmeye çalışıyorum gene de ama iştee :(

OOOffff canım zor bir dönem başlıcak sizin için ama geçecek sabır sadece... Şimdiden Allah Kavuştursun canım...

gitti bitanem, güzel gözlüm konyaya uğurladık... neden bilmem ama içimde bi huzur var rahat yere düştün diyo herkes de bakalım usta birliğine de heryere düşebilirmiş :) önce huzurlu olsun sonra da benim yakınıma düşsün diye dua edicem artık bool bool :)

seni o kadar iyi anlıyorum ki..çünkü bende asker yolu bekliyorum..inanki günler öyle geçiyor ki bazen artık herşeyden bıkma derecesine geliyor insan :(( ama zamanla alışıyor insan sabrıda öğreniyor...sadece onun yanında olduğunu hep hissettir ona..şimdiden rabbim kavuştursun askerini sana...

seni o kadar iyi anlıyorum ki..çünkü bende asker yolu bekliyorum..inanki günler öyle geçiyor ki bazen artık herşeyden bıkma derecesine geliyor insan :(( ama zamanla alışıyor insan sabrıda öğreniyor...sadece onun yanında olduğunu hep hissettir ona..şimdiden rabbim kavuştursun askerini sana...

daha öncede ayrılık yaşamışdık ama telefon vardı şimdi o da yok... zor olcak ama geçicek bir şekilde bizim için gitti diyorum ne zaman kötü hissetsem kendimi. gelince düzenimizi kurabilicez bunu düşünmek bile rahatlatıyo gerçekten :) hepimizi hayırlısıyla kavuştursun yüce rabbim :)

Hasret çekmek üzücü bir şey evet ama; daha iyi anlıyorsun değerini sevdiğin biri var ne kadar güzel bir şey sevmek ve daha da güzeli sevilmek. Rabbim tez kavuştursun sizi.

ahhh hayatım benim foruma bayadır girmiyodum girdiğim gibi senin konun çıktı karşıma..
Benim kalbim burkuldu. Özlemmmm ahh ahh..
Bitanem Allah kolaylıgını verir yaa. Ne kadar güzel vatanı görevini yapmaya gidiyor.
Şimdiden iyi teskereler diyelim bence :)

Sen üzme o tatlı canını :)

Allah kavustursun..

Geri